Öneri Ema + Kamu Çözüm

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve XXDEJAVUXX__ tarafından 28 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Ema bastıktan sonra Kamuflaj 5 saniye beklemeye girsinmi

1. EVET çok iyi olur

46,0%
  2. HAYIR kötü olur

54,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Bunda herhangibir haksızlık yok yeri geliyor bende kullanıyorum teke tek mücadele verirken bir anda 2 3 kişi oluyorlar ema atıp kamufle cpuyu kullanıyorum hız konfigrasyonunda hadi yakalasın bakalım :)

Oyum olumsuz.

İyi forumlar

2. ISTAKOZ49

ISTAKOZ49 User

Şimdi genellikle bunu en çok ben yapıyorum :D :D 2-3 kişi kesip can azaldığında ema kamu yapıyorumki bence bu bir taktik ben böyle iyi diye düşünüyorum oyum olumsuz :) -1

3. emaya hiç dokunmayın emanın suçu yok ne istiyonuz emadan biz kamofileyle uğraşalım en güzeli ilk kamofileyle ikinci alacağın kamofile arasında soğuma süresi olsun yani ema attın kamofile aldın hemen peşine kamofile açılamasın açılması birine sıkması için 30 sn. açtı kamofileyi yine yeniden kamofile için soğuma süresini beklemesi lazım yani ama normal çalışacak sadece kamofile alma ve açmada 30 sn. bekleme olsun

*F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
  4. Ganimetten 5 tane 50 li kamuflaj çıkardım Haftaya pazartesi x3 bitmeden rsb ema herşeyi alcam O zaman bana yapılanın aynısını onlara yapıcam bakalım onlar hoşlancaklarmı :D

5. MaXiMuS

MaXiMuS User

yahu siz işi bilmiyorsunuz kamuflaj alıp ema atan adamı işaretlemek istiyorsanız petinizin combo koruma modu aktif olcak :D adam emada atsa sinekteki emadanda kullansa elimden kurtulamaz :D

6. Kasan PC'de onu yapmak zor :)

Şaka bir yana denerim bir ara kombo modunu bakalım olacak mı :)

7. Bence bu iyi kullanıldığında bir savaş taktiği.Bunun kalkması taraftarı değilim gerçi...

8. jereyymy

jereyymy User

Ama ozamanda kumu basıp ema atarlar :)

9. ıste klavyesı olan yazıyo ema kamuymus kardesım ben ema ve kamufleyı alıyosam kullanırım sıkısınca ema kamu yaparım bunada oyuncu deilmiş yok olmuyomus kımse demez ztn teke teklerde ema kamu olmuyo eger sızde topluca bı savasa gıdersenız ne demek ıstedıgımı anlarsınız ema kamu benım ıcın kacma yolu deil can doldurma yoludur tabı bazı yenı oyuncular bunu kotu sanar ne bılım ema alamaz buraya yazar vs. vs

10. Şimdi burada eski oyuncu yeni oyuncu diye bir şey yazmışsın ama yazdıklarının doğru olduğu söylenemez.

Fikrini söyle nedenini açıkla fazlasını yazma.Tamam yazmışsın nedenini güzelce belirtmişsin ama ''kötü sanar ... buraya yazar'' , ''yok şöyle , böyle'' gibi cümleleri yazmaya gerek yok.

11. iEmre

iEmre User

3 Yıldır Oynuyorum bu dediğinizi yapabilen 1 Oyuncu Vallahi Billahi Görmedim Getirin O Oyuncuyu Elini Öpücem.. :)

Konu içinde şunu söyleyeyim klavye kullanmayı öğrenin kardesim hızlı olun yapabiliyorsanız sizde yapın maharet oyunu bu ben adama vurayım güclüyümde kacamasın hep öldüreyim ben cok cocukca bi mantık yapmayın böyle seyler adamın ema kamu cekecegini biliyorsan klavyeni hızlantırıcan mouse iyi kullanıcan adamı geri tıklıcan yada bi şekilde emasını harcatıcaksn daha tonla şey sayarım ama gerek yok o yüzdne oyunculuğumuzu gelistirelim lütfen

Düzeltme : Bu İnsanların Oyun Tarzına engel olmaktır bunada kimsenin hakkı yoktur.

12. AmiDalaaa

AmiDalaaa User

oldu olacak kamufleyi kaldırsınlar ne işe yarıcak böle olduktan sonra oyunculuk neresinde olcak bunun bu oyunda herkez yetenekli olacak diye birşey yok general gemi albaya patlar cünki albay olan kişi daha iyi savaşıyodur bizler savaş oyunu oynuyoruz

13. Karanlık modum sizdemi savaşlarda ema kamu yapıorsnz :D bence kalkmamalı dediğinz gibi sayılar fazla olunca kaçış olmuyor ema kamu sayesinde 5 kişilik bi gruptan en azından 2 kişi alınabiliyo :)

Ama gerçekten kasan bi pcde onadığnda onu işaretlemek sıkmak çok aşırı zor oluyor emadan pc kasıyor zaten.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Şubat 2015
  14. oyunun eğlencesi bu zaten baskına gitcen 3-5 kişiyi kescen sıkışınca ema kamu atıp kaçıcan,geride kalanlarda senin gibi sinir olucak kesemedik diye buraya kendine göre konu açıcak,sonrada aynı baskını kendin yapınca eski halıne geri dönsün dersin...

15. madem adalet ozaman ema atıp kamufle alamamak adilmi yani..adaletse bırakın kullanabilen kullansın daha ben neden kamufle alıyorumki.ben ema kamufleyle gerekirse 5 kişiyi kesebiliyorum.ema attım kamufle alamadım 5 kişinin ortasında bildiğim tüm dualarımı okuyayım.abuk sabuk fikirler yaa.

16. Önceki mesajınla bu mesajın arasında çelişki var.Orada anlattığınla burada anlattığın bir değil.

Şimdiki alıtı yaptığım mesaj ne alaka onu açıklar mısın ?

Birde abuk subuk deyip durmayın fikrinizi belirtin kırıcı sözler söylemeyin.En azından karşınızdakinin insan olduğunu unutmayın , onları kırmayın.

17. -ZİFİRİ-

-ZİFİRİ- Guest

Merhaba,

Benim fikrimde böyle bir şeyin bazen can sıkıcı olsa da 10 kişilik bir gruba karşı tek olduğumuz zaman hepsini alma imkanımız doğuyor bu yüzden bence olmaması daha iyidir
    KARAYEL modum dediklerine de katılıyorum..

İyi forumlar.

18. -MeXic0-

-MeXic0- User

Ema+Kamu elbet hepimizin yapıtıgı birşeydir . Zaten oyunda bu olmazsa olmaz . Kasılırken canınız azken ema+kamu yapmazmısınız ?? Vs lerde karşı taraf tilkilik yaptıgı zaman 1 değilde 2 kişi daldıgı zaman ema+kamu yapmazmısınız ? Oyunun zevki kalmaz .. Lütfen daha mantıklı düşünüp konu açalım ... -1

19. arkadaş, adam kesilmemek adına 500 ( vip veya indirim paketi yoksa ) uriyi yakıyor, siz ise onu kolayca patlatayım diyorsunuz. Ayrıca ema kamudan sonra siz de ema atın ki, adamın kamufle açılsın. ha tekrar kamufle alır diyorsanız da yavaşlatma mayını koyun yada ema kamu atanların genelde hangi hareketi tercih ettiğine dikkat edin.

20. Herkesin farklı oynayış şekli vardır ve çoğu kişinin taktiği farklıdır.

Onları takip edersek daha doğrusu takip etmeye çalışırsak kendimizi ölüme sürükleriz inan.

Burada ''genelde'' kelimesi saf dışı kalıyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.