Geri bildirim EMAA-20&Etkinlik Silahları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *F*U*R*K*A*N*™ tarafından 23 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. O kadar byte kasıp aldığımız silahları neden bunlara dönüştürelim? Aksine o cephanelerden verip o silahlardan birleştirmemiz daha doğru olur. Fazla lazer toplarınızdan kurtulmak için :D fazlası neden olsun ki birleştirmedikten sonra

2. sanırsam olayı anlamamışın byte çok kasmısındır 80-90 tane AA-1 yapmışındır gemilere 40 tane yeter kalan 40 taneside boş boş durmasın diye adamlar cephaneye çevirebilirsiniz diyor

3. BlueSparkk

BlueSparkk User

36 adet AA-1 Lazerim var. Ve Prometheus ile cok cok daha fazla vuruyorum mimesis yaratıklarına. kısacası o silah için harcadığım tüm byte'ler çöp oldu. keşke cephane alsaydım diyorum.

muhbirler bunu beğendi.
  4. benim merak ettiğim husus bu lazer topları silinecek mi yoksa kalmaya devam edecek mi? ona göre gemi lazerlerini cephaneye döüştüreceğim pete takılanları da saklayacağım 12 tane

5. 80-90 AA-1 kim neden alsın. EMAA-20 lazeri şuanda da byte ile zaten birleştirilebiliyorken

6. tamamen benim fikrim ama şöyle söyliyeyim EMAA-20 yapmak için şuan 1500 byte+14 bin kusur urıdıum istiyor
    ancak 24 nisandan sonra EMAA-20 yapmak 1 tane lazer topu isteyecek AA-1 yapmak 1000 byte dersek daha mantıklı değilmi sence ?

7. BlueSparkk

BlueSparkk User

Sen olayı cok yanlış anlamışsın :D Benim şu anda 80.000 byte'm var. ben bununla ne yapacağım ? EMAA-10 cehpanesi almak istersem 14 bin uridium vereceğim. Niye vereyim? Neden vereyim? 80.000 byte zaten çöpe gidicek. bende 80 adet AA-1 Lazeri birleştirdim. Yarında hepsini EMAA-10 cephanesine dönüştüreceğim ve 280.000 EMAA-10 cephanesi alıcam.
    Biraz mantıklı düşünürseniz zaten şu anda kullandığımız AA-1 lazeri çöp. Ben reflector mimesise Full AA-1 lazeri ve ema cephanesi ile 500 bin vuruyor iken full prometheus ile 650-700 bin vuruyorum.

8. hayal_et

hayal_et User

iyi güzel ama birleştir açılımıyor nasıl al lazeri birleştireceğiz.
    kapıya da girmiyor girsek donup patlıyoruz

9. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Sunulan birleştirme tariflerinin amacı @BlueSparkk üyemizinde dediği gibi etkinlikten kazandığınız Byte ları daha verimli kullanabilmeniz için getirilmiştir. Zaten alıntıladığınız mesajdada açıklama yapılmış :) (Elinizdeki fazla lazer toplarından kurtulmak için)

İyi forumlar.

10. en basitinden yanlış hesaplayarak gemiden fazla almışım fazlalığı napayım çeviricem işte ama bilin bakalım sorun ne :)