Destek Empyrian Seferi Birleştir H.k

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve FlamesLordTRR tarafından 13 Haziran 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba arkadaşlar ben bu etkinlikten pek bir şey anlamadım bu liminium ları biriktirip etkinlik bittiğinde şeref puanına dönmesi mi daha mantıklı yoksa bunları biriktirip hepsini birleştirden sarı roket olan hellstorm a dönüştürmek mi lütfen bu konuda yardımlarınızı bekliyorum sizce bu ikisinden hangisi daha mantıklı ?

2. yok mu arkadaşlar fikir belirtecek yardımcı olacak veya bi yola sokacak :D

3. Aliens

Aliens User

HELLSTORM roketi almak mantıklı. 10.000 şereften fazlasını alamazsın.

4. Grevious

Grevious User

tamamen ihtiyacına göre eğer iyi modülün yoksa modüller, cyborg istersen mikrotransistör, çok işe yaramasada astral kapıların modülleri almadıysan kapı için polikrom haricinde eğlence için biraz wizz zaten baya ucuz wizzler eğer hepsi sende varsada geriye kalan tek şey hellstorm onun dışında ben pek olmazsa olmaz bişey göremedim

5. 10-06-2024 tarihinde destek birimi ile iletişime geçiniz. 2024012837002652-2024012737002501-2024012637004118]
    chat banımın açılmasını rica ediyorum.
    syg

6. teşekkürler hocam yalnız 10 k şeref sınırı olduğu nerede yazıyor ben göremedim konu linki atar mısın ?

7. Aliens

Aliens User

Modüllerher koşul altında alınması gereken ilk şeydir. Unutma, XT10 serisi boş çıksa bile çok iyi bir kararsız parça kaynağıdır. Etkinlikteki tüm XT10'ları parçalarsan 180 kararsız parça kazanırsın. Bu oyunda modülün kıymeti hiçbir zaman bitmez. Çok iyi bir modülün olsa bile her daim ondan da iyi bir modül çıkma şansı daima vardır. Ayrıca 150k Luminium (ince hesap yapmadım) ile her şeyi alabilirsin. Bu miktar da koca etkinlik içinde gayet yapılabilir bir oran.

S.S.S.'den alıntı:
    ÖNEMLİ: Luminium Dispatch aracılığıyla ELDE EDİLMEZ! Etkinliğin sonunda kullanılmayan Luminium, etkinlik sona erdikten 48 saat sonra onur puanına dönüştürülür. 1 Luminium 1 Honor'a dönüştürülecek. Dönüşüm yoluyla elde edilen maksimum onur puanı 10.000 ile sınırlıdır.

8. peki ya emperian parçaları sevkiyatla yapılan abgden elde edilebiliyor mu yoksa sevkiyatsız elle mi yapma kgerkeyor

9. noktakoyam

noktakoyam User

npc atom bombası mimesis etkinliğinde cok iş yapar bilginiz olsun

10. Bu etkinlik ne zamana kadar sürecek forumda buna dair bir bilgi göremedim yardımcı olabilecek var mı?

11. Grevious

Grevious User

Sevkiyat geçersiz kapıdan düşen luminyumları alamıyorsun

12. ben empriayn parçasın anahtarından bahsettim yalnız luminyumları değil. abg bitirirnce 2şer tane veriyor ya onu sordum

13. modulleri ve kararsız parça gibi onemli parcaları almayacak kadar oyun bilgim 0 degil hocam sag olun yine benim için önemli olan şeref puanlarıydı sag olun kg.

14. Aliens

Aliens User

Mesaj alıntıma bakarsanız o cevabın size verilmediğini görürsünüz.
    El ile yapmak gerekir, sevkiyat ile ne Luminium nede Empriyan parça alabilirsiniz.

15. 3 tane birleştirmeden %100 alfa ,beta ve gama bitiminde ödül olarak 2 tane birde sevkiyatta yaptırınca anahtar vermiyor
    en kolay paymen den alabiliyorsun :S