En aktif server

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve уєηι●¢єяι_[45] tarafından 6 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaşlar merhaba, oyuna yeniden göz atmak istiyorum. Şuan oynadıgım server tr 4-6, burada oyunda lag çok fazla ve yeterli oyuncuyu göremedim. Sizce en aktif ve eglenceli olabilecek server neresi? Küresel server açılmış orası iyi mi?

2. TR1-5 ve TR2-3 iyi. Ben TR2-3 oyuncusuyum, memnunum. Klanlar, şirketler daha denk ve sık sık savaş oluyor. İvedi bir şekilde bu serverlerden birine geçmeni tavsiye ederim

3. türk1453*

türk1453* User

asya1 serveri en aktif server.

4. BUKANN

BUKANN User

tr2-3teyim geçenki galaktik çekişme etkinliği baya aktifti pvpde baya savaştım

5. Asya 1 neresi oluyor tam olarak?

6. Mineral

Mineral User

Asya 1 demek Tr1 demek.Haliyle asyaliyiz sonuçta.

7. Merhaba,

En aktif server, zamana göre değişiklik göstermektedir. Kesin bir şey söylemek olmaz bu durumda.
    Yüksek aktiflik olan sunuculardan bazıları ; PVE sunucusu, TR 1-5, Global 1 (vermiş olduğum örnekler oyuncu aktifliğine ve zamana göre değişiklik göstermektedir.)

İyi Forumlar.