En faydalı silah hangisi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve YA...NASİP tarafından 1 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar daha önce açılmıştır ama tekrardan bilgi almak için soruyorum; şu an hipo magma yansıma gibi lazerlerin saf hasarı(geliştirilmemiş hali) 225-230 oldu sanırım. Blde kasılmayan biri için hangisi daha faydalı? Prometheusun 5 salvo harici bir esprisi kalmadı gibi. Yorumlarınızı bekliyorum.

2. .Silver.

.Silver. Guest

Merhaba,

Prometheus lazerinin 5 saniyede 200 ek hasarı olmasından dolayı şu anda oyunda en iyi silah Prometheus'tur

İyi forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Kasım 2019
    ŞahFD ve Minerva bunu beğendi.
  3. Palada vekutuda yeşil lf4 hiperydi neydi

4. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

LF4 Hiperplazmoit Lazer topunun istastikleri aşağıda yer almaktadır.

LF-4 HiperplazmoitEki Görüntüle 6016LF-4 Hiperplazmoit, Europa Labs tarafından tasarlanan ve üretilen bir destek lazeridir. Lazer temel hasarı: 230, Ek Destek Lazer başına %0,5 DP Desteği.Montaj
    Sisteminden ve
    Özel etkinliklerden.
    Sormak itediğiniz başka bir soru yok ise konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Kasım 2019
    .Paradoks. bunu beğendi.
  5. ŞahFD

ŞahFD User

Şahsen kendi fikrimce, gerek 5 saniyede bir 2 kat hasari gerek bl haritalarındaki 3.5 kat fazladan hasari ile,

Oyunun bana göre hala en iyi lazeri prometheusdur,

Tabi bu benim şahsi kendi fikrim,

Silver mod'da gereken cevabı vermiş zaten.

.Paradoks. ve -=ODIN=- bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.