!!! En Fazla Kaç Uridium !!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ߥ_________Ħ•Λ•Ќ•Λ•П tarafından 24 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Avantaj kutusundan en fazla kaç urı alabiliriz.Arge,Pet Protokolleri ve Katlayıcı dahil bir şekilde kaç urı gelir ?

2. En mantıklı dizilimi yaparsan bağlayıcı ışın 2 yi fulleyip 9 kurtarılan mal 3 radar ile katlayıcı olduğunda 457 gelir. En fazlasında biraz daha artar ama en mantıklı dizilim bu

3. Şuan full radar olduğu halde hala yanımda dolaşıyor.47 argeyi sıfırladım kutulara vermek için hepsini son düzey hale getiricem ama seprom olmasını bekliyorum.Şimdiden öğrenmek istiyorum.Cevabı bilen biri yazabilirse sevinirim.

4. Pvplerde katlayici ile 300 olur kurtarma+argenin toplam getirisi %68 300+204=504 Uridium gelebilecek en fazla uridiumdur.

5. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Kutu toplarken daha çok içerik almak için şu şekilde bir dizilim yapabilirsiniz.
    Gemi Gövdesi I = 2 arge
    Depocu = 2 arge
    Kalkan enerjisi = 5 arge
    Kelle avcısı I =2 arge
    Yanıltma manevrası = 2 arge
    Gemi Gövdesi = 3 arge
    Kısmet I = 2 arge
    Bağlayıcı ışın I = 2 arge
    Kalkan sıklığı = 5 arge
    Ayarcı = 3 arge
    Kelle avıcısı II = 3 arge
    Yanıltma manevrası II = 3 arge
    Kısmet II = 3 arge
    İsteğe göre kalkan enerjisine 3 arge verilebilir ve oradan kalan 2 argeyi Bağlayıcı ışın II ye 2 tane daha arge dağıtılabilir.
    Petinizede son seviye Radar ve Kurtarma protokolleri almalısınız.(Alıntıdır)

Kurtarma Protokolü

Kurtarılan mal protokolü kargo ve avantaj kutularından elde ettiklerini arttırır. Burada tesadüf prensibi işler: Protokolün belirlediği hatalı işlem olabilir veya bir oran yerine bir sayı artışı da olabilir.

3. Seviye 1 Adet Protokol %3 Artış
    3. Seviye 2 Adet Protokol %6 Artış
    3. Seviye 3 Adet Protokol %9 Artış
    3. Seviye 4 Adet Protokol %12 Artış

Katlayıcı ve arge ile 30, 75 ve 150 uridium ve 2 GG alırsınız. 12 kurtarma protokolü, argeyle ve katlayıcıyla 110, 234 ve 548 urdium alırsınız. GG ise 5 olur.

Keyifli Forumlar

6. O zaman 150 lilik avantaj kutusundan en fazla 548 görücem bende bunu merak etmiştim cevabınız için teşekkürler.

Son düzenlenen: 25 Ocak 2016
  7. Merhabalar;

Başka sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini isteyebilirsiniz.

İyi forumlar.

8. Merhabalar;

İstek üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.