Destek En Güçlü Gemi

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Miscozra[Türk] tarafından 5 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Oyundaki gemi modülleri, tasarımlar vb. unsurları da göz önüne alırsak en çok vuruş gücüne sahip ilk 3 gemiyi sıralayabilir misiniz?

Hız, dp falan önemli değil. En çok vuran 3 gemiyi öğrenmek istiyorum. GEMİ MODÜLLERİni hesaplama yaparken unutmayın lütfen.

2. ateistkeci

ateistkeci User

1-Venom %17 hasar(Modülle birlikte)

2-Goliath Enforcer/Champion %15 hasar (Modülle birlikte) ekstra olarak NPC hasarı konusunda da Solace buraya eklenebiliyor

3-Sayborg(16 Lazer slotu ve %10 hasar) ve Pusat(16 lazer slotu ve %10 hasar modülü)

4-Tyrannos Centurion(%10 hasar bonusu ama 15 lazer slotu)

5-Solace (%5 hasar modülü) ve Diminisher (%5 hasar bonusu)

3. the_flood

the_flood User

modüllü mimesis i unutma :)

4. %10 hasar modüllü pusat (16 lazer) ile %5 bonus +%12 hasar modüllü venom (15 lazer) arasında ne kadar vuruş farkı vardır sizce?

5. smoonrise

smoonrise User

modülsüz pusat venomdan fazla vuruyordu , %2 lik venom modül farkı rakamsal olarak pusatı sanıyorum geçemez diye düşüyorum ama yine denemek lazım . konuyu açan arkadaş saf vuruş gücü sorduğuna göre pusatı eklemek lazım kesin ilk 3 e bence belkide 1 ci sıraya .

6. ateistkeci

ateistkeci User

Gemiye hiç sahip olamadığım için bilgim yok :(

7. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Konunuzu daha uygun bir bölüme taşıyorum. Bu sayede daha rahat fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Sorunuzla ilgili olarak kendi fikrimi belirtmem gerekirse npcler için şuan en yüksek vuruşu solace ve sentinelle alabilirsiniz. Düşman oyunculara en yüksek vuruşu enforcer, g-champion, venom ve sayborg gemileriyle alabilirsiniz.

İyi forumlar.