En Hızlı Gemi

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ilkerbufe tarafından 9 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ilkerbufe

ilkerbufe User

Eklenilen modülleri saymazsak şuanki temelde en hızlı gemi pusat plus mı?

2. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

Bu cevabı hangardan bakarakta bulabilirsin. Cevap hayır Spear heaad Elite 410 en hızlı bu şuan. Dikkat et plus olan değil elit olan

3. ilkerbufe

ilkerbufe User

Cevap için teşekkürler. Peki plus gemiler arasında en hızlı pusat plus mı ? Ben plus bir gemi alacağım. Ama birini tercih edebilecek kadar birikimim var. Hızlı ve güçlü bir gemi olarak ne önerirsin?

4. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

Bazı gemiilerde hız yetenek olarak geliyor. Bazılarında gemi özelliği olarak. Mesela pusat gemi özelliği olarak hız veriyor ama Citadel, tartarus gibi gemiler ise yetenek açınca hızlılar. Pusat vuruş gücü ve hız özellikli bir gemi. Citadel vuruş gücü olarak pusata göre zayıf ama darbe puanı , kalkan , koruma yeteneği sayesinde taş gibi, hız özelliği ilede mermi gibi :D
    Seçim yapmak gerekirse , silahların 16 level ise pusat plus ama daha az ise citadel veya tortu. Vuruş gücü en yüksek gemiler

1) solaris plus
    2) goliath plus
    3) tyronos centruion.
    4) pusat plus

5. ilkerbufe

ilkerbufe User

Tamamdır, teşekkür ederim.

Galiba Pusat plus almaya karar verdim. Peki Modüllerini en hızlı nasıl toplayabilirim. Bilginiz var mı?

Son düzenlenen: 9 Ocak 2024
    -By_CesuR- bunu beğendi.
  6. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

Modüller en hızlı etkinlik olduğu zaman oluyor. Örneğin savaş bileti etkinliği gibi. Normalde ise birleştir kısmında black light şifre ile modül çıkara biliyorsun ama çok maliyetli ve kararsız modül verdiği için pusat pulas modülüne denk gelmen zor oluyor. Modül işi biraz zahmetli yani :)) Tavsiyem xt10 serisi modüller

7. .Hakan.

.Hakan. Guest

Merhaba,

Değerli üyemize verdiği cevaplar için teşekkür ediyorum. ;)
    Benim gibi hız tutkunuz varsa 'Pusat Plus' almanızı öneririm. :rolleyes:
    Modüllere gelirsek, etkinlikleri takip etmeniz sizin için en güzel yol olacaktır.
    Eğer gerekli cevaplara ulaştığınızı düşünüyorsanız, konuyu kilitleyebilirim.

İyi forumlar dilerim.

-By_CesuR- bunu beğendi.
  8. ilkerbufe

ilkerbufe User

Tamam cevaplar için teşekkür ederim.

.Hakan. bunu beğendi.
  9. .Hakan.

.Hakan. Guest

Konuyu kitliyorum o zaman. İyi oyunlar dilerim. :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.