En Hızlı Uridyum Kasma Taktiği Nedir ???

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve PRODECTOR tarafından 28 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. PRODECTOR

PRODECTOR User

Arkadaşlar en hızlı nasıl uridyum kasarım lütfen yardımcı olun...

2. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

Merhaba

konuya geminizin özellikleri ve seviye gibi bilgileri eklerseniz yardımcı olabiliriz bu şekilde pek bir yardımımız olmaz ayrıca bu tür konuları "Yeni Başlayanlar" kısmına açmanız gerekmektedir konuyu doğru bölüme taşıyorum

iyi forumlar

3. StorMHawsK

StorMHawsK User

Grup kapısı, Görev yapmak, Galaxsi gatesi bitirmek , En kolayı pvpde uridim toplamak (avantaj kutusu)

4. PRODECTOR

PRODECTOR User

Gemim ''Goliath'' herkezin bildiği gibi goliathın özelliği yoktur; SADECE VURUŞ ,tp, şöhret vb... Seviyem:13 -Andromeda- sorduklarını yazdım şimdi yardım edermisin lütfen ???

StorMHawsK yardım ettiğin için teşekkür ederim.

5. cubide takıl,daha hızlısını istiyosan x3 te parayla uri çekmek;)

6. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Öncelikle alt alta mesaj yazmayınız.Flood yapmak yasaktır ve Görüntü kirliliği yaratmaktadır.

Eğer eklemek istediğiniz bir şey var ise , mevcut mesajınızı düzenle butonuna basarak düzenleyiniz.

Arkadaşım , Ekipmandan kasıt olarak ;

Lazerleriniz , Kalkanlarınız , ARGE Puanınız ve Droitleriniz gibi özelliklerden bahsetmektedir.

Bu bilgileri verirseniz arkadaşlarımızda buna göre kasılabileceğiniz haritaları ve NPC ' leri önerebilir.

Bunların dışında , En hızlı Uridium kasma yöntemi ;

Galaksi Kapıları verilebilir.Korsan haritalarında paladium toplayarak , enerjiye çevirebilir ve kapı yaparak Uridium kasabilirsiniz.

Eğer Vuruş gücünüz ; 3000 - 4000 Aralığında ise , Yeni haritalarda Lordakium , Kristallon gibi NPC ' leri kasarak hızlı Uridium ve Kredi kasabilirsiniz.

Bunların dışında , Petiniz var ise ;

YZ Protokollerine , Kurtarma Protokolünü ekleyerek , petinizin kutu içeriklerinden topladıklarını arttırabilir ve PVP Haritalarında Avantaj Kutusu toplayabilirsiniz.

İyi forumlar

Son düzenlenen: 28 Eylül 2014
  7. kardeş gemine gore hızlı kasarsın oynadıgın sureye göre cubi talon 4-5 derim credi ise 5-2 grupca kasıl

8. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Cubide kasılabilirsin yada 4-5 te önüne çıkanı keserek iyi uri kasabilirsin boss uber streuner lordakia küçüklüklerine bakmadan kes güçlendirici ve günlük dosyası bulma ihtimalin de olur

9. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

İstiklal modumuzun dediği gibi geniş bir bilgi yazarsanız rahat bir şekilde yardımcı olabiliriz.

Keyifli Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Eylül 2014
  10. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Gemi durumunu bilemiyoruz ancak cubikon grubu veya yapılan kapılar ile seri uridium kasılabilir.

İyi forumlar

11. ByDarkn3ss

ByDarkn3ss User

oyuna başladığında sol üstte ''eğitim arenası'' gibi birşey var.orda kazandığın her oyun için sana 500 uridium ve 200 ucb-100 veriyor.bunu istediğiniz zaman yapabilirsiniz

12. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Arkadaşlar güncelliğini yitirmiş konuları üste taşımayın lütfen en son eylül ayında cevap verilmiş konuya.Konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.