En iyi bakım onarım programı sizce hangisi ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 16 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Hangisi

1. Ccleaner

66,7%
  2. Advanced system care

33,3%
  3. Wise 365

oy sayısı 0
    0,0%
  4. pc tools

oy sayısı 0
    0,0%
  5. tune up

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sizce hangisi yorumda yapın arkadaşlar asc kullanırken pcnin yavaşladığını his ediyorum

sisteme zarar vermeyen hızlandıran sorunsuzu varmı bu onarım programlarının ?

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Ben asc nin orjinal programını kullandım evet biraz kasma yapıyor ama ccleaner dan hiç vazgeçmedim asc varken bile kullandığım bir programdır ve hala sorunsuz kullanıyorum.

3. bu son asc 7.1 sürümü ile asc bozdu kendini

CCleaner ın kayıt defterine zarar verdiğini duymuştum

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Kayıt defterine zarar veriyormu bilmiyorum ama temizleme için kullanıyorum ben genelde.

5. Clenner oyunun hızlandıgını hıssedıyorum temızleyınce :)

6. bilemiyorum arkadaşlar ccleaner çok vasat diyorlar baya sisteme hasar veriyor diyorlar bilemedim şimdi :confused:

7. clenner kullanıyorum bilgisayarımda hıc bır problem yok :)

8. indirdim asc ile cc yi kullansam sorun olurmu :confused:

9. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bir sorun olacağını sanmıyorum çünki ccleaner pc arkasında çalışan bir program değildir ama asc daima çalışır zaten sağ alt tarfta simgesi vardır kasma yaşarsanız kapatabilirsiniz.

10. şimdi bişi soracam hangisine taratayım pcyi ilk asc ye sonrada cc ye mi ?

11. Nefes

Nefes User

Merhaba

Önce asc ile taratın ama orjinal sürüm yani paralı olmadığı için çok büyük bir şey beklemeyin şimdi araştırdım birde bu programın iyi oldugunu gördüm TuneUp Utilities
    türkçesi varmıdır bilmiyorum baktınız işlev alamadınız birde bu programı deneyin bende deneyeceğim birazdan.

12. tune up ı hiç denemedim onada bakacağım birde az ram yiyen bir tarayıcı varsa söylermisiniz :D
    opera kullanıom dark için kesintisiz az ram yiyen bişi gerek

13. en azı opera zaten :D bende kullanıyorum donma kapanma yok

14. en azı opera benimle dalga mı geçiyorsun arkadaş 350 k ram yiyor yandex daha az yiyor fakat avast sürekli uyarı veriyordu yandex e ondan kaldırdım arkadaşlarımda yandexte virüs var deyip duruyordu sildim bende

15. Nefes

Nefes User

Merhaba

Resimdede görüldüğü ama ben yandex kullanıyorum geçmişte çok çökme yaşadığım için geçmiştim hala çökmeler devam etmiyorsa siz crome kullanabilirsiniz.

16. chrome kullan o zaman opera cok yıyorsa bak bakalım chrome kac yıyecek :d

17. chrome deme bana allah rizası için kasmadan geçilmiyor oyun zaten çok çektik ondan safari mi kullansak :D

18. chrome yuzunden delta kapısında 2 canım gitti yemınlıyım chrome a :D

19. tune up mı kullansam asc yerine valla çıldırıyor makina şu son 7.1 sürümü ile

20. asc sistem arkasında çalışan bir program oldugundan ve yeni surumlerınde kendını bozdugundan dolayı guvenmıyorum cc kullanmıyorsanız tavsiyem tune up..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.