Öneri en iyi gemi (goliath)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve salih_ tarafından 18 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. salih_

salih_ User

sizce goliath nasıl bir gemidir?

2. ŞahFD

ŞahFD User

golith daha 3 yaşında öksüz bırakılıp yetiştirilen anadolunun bahrından kopup gelen gencecik bir gemidir...Hayat şartları goliathe hiç acımamıştır büyük abisi aegis bile onu bazen dövmektedir..Goliath işte böyle bir gemidir

3. Merhabalar;

Savaşmak için kasılmak için kullanabileceğinz çeşitli goliaht tasarımlarıyla birlikte dükkanda ve ihalede satışa sunulan bence darkorbit oyununun vazgeçilmez bir gemisidir:).

İyi forumlar.

4. XabLe

XabLe User

Arkadaşıma katılaraktan ekleme yapmak istiyorum goliahtın hıkayesını guzel ozetlesede atladıgı bı kac nokta var eksık gorup ılave etmek ıstedım 3 yasında terkedıldıkten sonra kucuk kardesı leonovla bırlıkte uzak amcası cıtadel tarafından buyutulup okula gonderılmıstır fakat daha 5. sınıfta okulu bırakıp ikitelli sanayide oto kaportada işe başladıgıda biliniyo acıklı bı hıkayesi var anlıcagın :)

5. ŞahFD

ŞahFD User

kusura bakma haklısın ben oraları eklemedim ama dediğin gibi çok acıklı bir hikayesi var eski sevgilisi vrunun başkanı tarafından ihanete uğrayıp aldatıldığını saymıyorum bile

6. XabLe

XabLe User

o zaten ayrı bi olay ya bence daha fazla bu olayın ustunde durup golıahtıda uzmemelıyız yazık gunah bı ara alkolik olmustu zaten zar zor kurtuldu yazık valla abisi aegiste bakmadı tabi yardım dahi etmediler yaşlı amcasına bakmaya çalışıyo cok uzuluyorum yazık valla yazık..

7. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Kasılmak için istiyorsan ve eğer fazla güçlü değilsen goliath yerine aegis öneririm. Ben güçlü ve iyi oynuyorum bu yüzden kasılırken can ihtiyacım olmuyor ve goliathın hasarı yüksek olduğu için aegis yerine goliath tercih ediyorum. Savunma olarak savaşıyorsan goliath önermem, ama eğer baskına felan gidiyorsan goliath daha yararlı olur.

8. ŞahFD

ŞahFD User

bugün dedikoduya göre uzay korsanlarıyla 5-3 de torbacılığa başlamış diyorlar..Haraç felan kesiyorlarmış bunun üzerine uzay polisleri olaya el atıp 2 sabatur ve bir anligratör olmak üzere goliatımızı uzay hapishanesine atmışlar

П0TΉIПG_2_Ł0SΣ bunu beğendi.
  9. XabLe

XabLe User

Yapma ya üzüldüm bak şimdi cita amcasıda hastaydı kımbılır napıyodur sımdı sırf amcasına bakmak ıcın demek torbacılıgada baslamıs he valla acıdım bak sımdı gıdım yardımmı etsek napsak bılemedım bak..

10. ŞahFD

ŞahFD User

iyide amcasıda artık geldi 2000 kiloya o bünyeye o kalıba bakmakta zorlanıyor artık goliasth citadelde az kendine baksın olmaz öyle

11. XabLe

XabLe User

Yaşlı aga adam oda gordu gecırdı artık yanı golıathı buyuten o bence bakması gerek sonucta yanı

12. __VERYON

__VERYON User

kotu gemi yokdur beceriksiz oyuncu vardır her gemi kendınce ustun veya noksan oldugu ozellikler bulundurmakda dır sen sana uygun gemıyle oyna derim kendı karekderinle ozlesdir.
    ama goli pwp nin vazgecilmezlerinden dir.

13. bi milyon tane aegisim olsun (2 tane var yetiyo) :D goliden vazgecmem birazcik daha hizli olsa 40 daha olsa yenilmez olur kovalayamiyoruz goliyle kimseyi herkes sinek vega viz diye gidiyorlar aslinda tum gemilerin hizlari ayni olmali

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.