En karlı kapı ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Berke tarafından 19 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Berke

Berke User

Merhaba arkadaşlar,
    Ben sıkılmadan saatte 3bin palladium topluyorum bu da 200 gg eder fakat hangi kapıya basma konusunda kararsızım sizce en karlı kapı hangisidir ?

Gemim 7 lf4 kalkanlar full hız jeneratörleri full havoc'a şimdilik gerek duymuyorum o yüzden zeta düşünmüyorum. Şimdiden teşekkürler...

2. Merhaba ,

Gama , Zeta ve Kappa kapıları bana göre ne karlı kapılar. Gama TP bakımından , Zeta ödülleleri bakımından ve Kappa ise ŞP bakımından.

İyi forumlar.

Cellatus29 ve Berke bunu beğendi.
  3. Berke

Berke User

Teşekkürler modum :)

4. Cellatus29

Cellatus29 User

saatte 3bin pala güzel valla yanlış anlamada nasıl bu kadar hızlı topluyon söylermisin bi yararı dokunur belki bize :)

5. Berke

Berke User

Saatte 3 bin kasıyorum ama her saatte değil :) belirli vakitleri var ayrıca petle birlikte 2 katına çıkıyo topladığım paladium.

6. Cellatus29

Cellatus29 User

bende petle beraber topluyorm toplayınca ama maximum 2 saate 3bin pala yapablylm protokol falan alakası oluyomu yoksa petin pala toplamasıyla

7. Berke

Berke User

benim pette hammadde 3 ve 2 tane radar 3 var fark oluyodur illaki benim pet benim topladığım kadar topluyor rahat

8. bnm petde hammade 3 var 3 tane de radar 2 var 1.5 saatte 3000 palayı topluyorum

9. ben gece 3 saatte cıtadelin ambarını fulluyorum ;)

10. Cellatus29

Cellatus29 User

anladım saolun 3.modül var bendede hamömadde 3-4tanede protokol alsam işi olucak o zaman cevabınız için saolun :)

11. bende 6 radar var ben niye toplayamıyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.