En kolay yoldan Apis Zeus

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve K4PT4N34 tarafından 4 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. K4PT4N34

K4PT4N34 User

En kolay yoldan Apis ve Zeusa nasıl sahip olabilirim yeşil sandıklardan ömrümü yicek o kadar Zeta yapabileceğimi sanmıyorum yeşil ganimet sandıkları dışında elde etme imkanımız var mıdır?

2. the_flood

the_flood User

2 yolun var ama bunları da az maliyetli olarak düşünme sakın ;

1- apis ve zeus u tamamıyla uridium ile almak ( vip+ indirim ile yaklaşık 2-2.5m )
    2- apis ve zeus un kutulardan direk çıkması ( çok düşük ihtimaldir )

genel olarak yapılan kutu açılarak apis ve zeus un 30-35 parçaya geldiğinde kalanı uridium ile almaktır.

militaryship-3 bunu beğendi.
  3. Yeşil ganimetlere alternatif olarak , apocalpyse ganimet kutularından da yine çok düşük bir ihtimalle apis ve zeus droidleri , aynı zamanda havoc ve hercules tasarımları çıkabilmekte . Tamamen buna bel bağlama tabi , ama obsidyen ve kırmızı / mavi ganimet anahtarlarını bir kenara bırakıp sadece apocalypse için malzeme biriktirebilirsin .

the_flood bunu beğendi.
  4. Esenlikler.
    Ben zeusu apocalypse kutusundan almıştım, sana da tavsiyem odur. Çünkü sarı kutulardan zeusu tamamlamak uzun ve zor.

5. K4PT4N34

K4PT4N34 User

yeşil sandıklardan direk diroiti atma ihtimali var mıdır peki bilginiz var mı

6. Zeus günlerinde altın sandıklardan tam zeus çıkma ihtimali çok azda olsa mevcut , ama yeşil ganimetlerden tam apis çıkabiliyor mu bilmiyorum . Henüz böyle bir örneğe denk gelmedim , ancak çıkabileceğini iddia eden siteler / yabancı forumda konular mevcut .

7. K4PT4N34

K4PT4N34 User

300 anahtar o düşk ihtimale denk gelir inş teşekkürler

8. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuza gerekli cevapları veren oyuncu arkadaşlarımıza teşkkür ederim. Kişisel görüşüm olarak; Apis ve Zeus dirotileri için yeşil ganimet açmaktansa Uridium ile almanız daha doğru olacaktır. Ganimet anahtarlarınızı Prometheus Lazer Toplarınızı birleştirmekte kullanabilirsiniz.

İyi Forumlar.

9. Sycher

Sycher User

Dün gece elimde kalan son bölünme kristalleri ile 5 tane apocalypse anahtarı aldım ve 5-2 haritasında ilk kutuda şeytana çelmeyi takarak zeus u çıkardım , %1 bile olsa çıkma ihtimali varmış tüm rng mi harcadım sanırım :)

10. geçen çiçek etkinliği ilk çıktığında baya çiçek toplayıp scrap yapmıştım 60-70 tane apocalypse açtım malesef zeus cıkmadı cephane ve diroit tasarımı çıktı hep

11. keskinniyo

keskinniyo User

Bazı arkadaşlarımız apocalypse den zeus çıkarmış doğrudur ama birsürü apocalypse açmama rağmen HSTRM cephanesi falan çıktı. Şansımı bildiğim için tabikide 1000 apocalypsede açsam çıkmayacak bana. O yüzden uridium biriktiriyorum direk birleştirden satın alacağım sanada bunu tavsiye ederim ama gerekli uridium birikene kadar apocalypse açmaya devam et belki benim gibi bahtsız bedevi değilsindir :D