En Mantıklı Pusat Yolu Hangisi ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve sprserdar2 tarafından 24 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sprserdar2

sprserdar2 User

Merhaba arkadaşlar
    Oyuna başlayalı uzun bir süre oldu bilgi sahibi de bir insanım ancak pustaı nasıl temin edebilecğeim hakkında halen mantıklı bir fikre sahip değilim. Kuiper kapısından düşebiliyor ve sadece satın alınabiliyor yanlışım varsa düzeltin lütfen. Kuiper e 100 k civarı verip küçük bi ihtimali mi beklemeli yoksa dükkandan direk satın mı almalı ? Ben satın alayım diyorum ya siz ?

2. 250 k uridium azimle biriktirirsin bence , kuiper den çıkma ihtimali tamamen şans , istersen gg lerini kuiper e basıp kuiper yaparken bir yandan da uridium larını biriktir , önünde 2 yol var 2 yolda da ilerlemiş olursun artık hangisi sana daha önce pusat ı getirir onu bilemem , pusat ı elde edince diğer yoldan elde ettiklerin yanına kar kalmış olur

sprserdar2 bunu beğendi.
  3. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

İşinizi şansa bırakmak istemiyorsanız. Direk almanızı öneriyorum :) Kronos ile ihtimal olarak kazanma şansınız vardır.

İyi forumlar

sprserdar2 bunu beğendi.

4. aynen katılıyorum arkadaşa bırak paran cebinde kalsın haketmiyorlar bence.

sprserdar2 bunu beğendi.
  5. Dükkandan 250k uriyle almıştım ben.

sprserdar2 bunu beğendi.
  6. Perseus.

Perseus. Guest

Merhaba,

Galaksi Kapıları Özel Ödüllü Haftasonu etkinliğinde Goliath Paketi'nin Kuiper'e denk geldiği bir zamanı tutturabilirseniz o zaman Kuiper yapmanızı öneririm. Bu sayede hem Pusat hem de Goliath'a ait diğer tasarımları alma şansınız olur.(Bu tasarımlar sizde varsa da ek olarak +10.000 Uridium alırsınız.
    Galaksi Kapıları Özel Ödüllü Haftasonu etkinliği hakkında bilgi için tıklayınız.
    Uridium'unuz ile Pusat almanıza bence gerek yok. Pahalı ve pek kullanışlı bir gemi değil ya da ben kullanamıyorum. :oops::eek:

İyi forumlar.

sprserdar2 bunu beğendi.
  7. Darkorbit Pusat'ın Yolu!

Gemiyi indirim paketi ile alabilirsiniz ama çok tavsiye ettiğim bir gemi değildir. Aynı işi Sayborg ile görebilirsiniz ve Pusat ile avcı konfisinde sağlam kişilerden Prometheus ile tek yeme riskiniz var. Bot kovalamak için uygun ama bunun için de o kadar uridium verilmez.

sprserdar2 ve .Paradoks. bunu beğendi.
  8. Viraaa

Viraaa User

Pusati herkes oynayamaz.pusatla oynayacaksan eger parmaklar iyi caliscak.

sprserdar2 ve .Paradoks. bunu beğendi.
  9. sprserdar2

sprserdar2 User

Kuiper mi demek istediniz yoksa kronos mu gerçekten ? :)
    Cevaplarını veren her arkadaşa bir beğeni attım teşekkürler.

10. Labirent

Labirent Guest

Merhaba :D

Dalgınlık dalgınlık Kuiper kapısı :D olacaktı o düzeltmeniz için teşekkür ederim.

İyi forumlar

sprserdar2 bunu beğendi.
  11. sprserdar2

sprserdar2 User

Ben teşekkür ederim balım . Tüm arkadaşlara teşekkürler konu kilitlenebilir. :)

Labirent bunu beğendi.
  12. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.