En rahat paladium nasıl toplanır

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve amazingchicken98 tarafından 12 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaşlar paladiumu en rahat hangi gemiyle ve nasıl toplarım ? Full hız vega iyimi sizce yada spearhead alsam faydası olurmu ?

2. .üYe.

.üYe. User

Gemi fark etmez, istediğinle toplayabilirsin. Paladiumun toplama süresi 1 saniye kadar bişey diğer madenler gibi milisaniye cinsinden hemen toplanmıyor biraz bekletiyor. Yani hangi gemiyle topladığın farketmez bence ama güçlü değilsen sürekli patlatıp rahat vermiyorlar malesef.

3. maalesef ya. ama ben yine de vega deneyeceğim galiba kaçma şansım olur belki adamın kafası falan karışır üzerime tıklayamaz :D

4. Palladiumda genel olarak süre toplama aşamasında geçiyor. 2 saniye gibi (tam tutmadım) bir sürede toplandığı için saatlik limitini bu süre belirliyor. Palladiumlar arası mesafe ortalama 150-200 birim kadar yani bir süre de yolda geçiyor. Gemi hızı 550 olsa yarım saniye civarı da yolda geçiriyorsunuz. Bu sürelerde gemi hızını arttırmak çok fazla öneme sahip değil. Bir goli ile toplamakla spearhead ile toplamak arasında %5 bile bir fark olması zor.

5. uzayl80

uzayl80 User

3200 lük depo sadece pala petle birlikde 3 satte toplanıyor pala toplamak için pala haritası sakinliği önemli sakin bir ortam varsa cabucak toplarsın fakat youn bir ortamda en az 4 sefer kesilirsin bazı arkadaslar pala sadece benimdir kimse almasın kimse toplamasın mantıgı yürütüyor buda yanlış bir durum o pala ihtiyacı olan herkes ama herkes imkanı olsun olması isteyen toplaryalnız pala haritası tr saati tr servarları için yazıyorum sabaha karsı 4 ten sonra 5 ten sonra boş oluyor fakat npcler bol oluyor tavsiyedir

6. Dostum geminin durumu iyiyse , yap bi spectrum veya sayborg gelen sana dokunmaz . Ha yok ben şuan savaşacak düzeyde değilim amacım palladium'u alıp doğru kapı diyorsan tartışmasız dizeceksin sarı veganı mutlaka ema+kamun olsun bakıcaksın keyfine . Yoksa topladığından birşey anlamaz , patladığınla kalırsın ...

7. Prejiva

Prejiva User

İttifakı bol bi klana girebilirsen güzel olur. Benim sana önerim gece toplamandır yani oyndadığın server'daki oyuncu yoğunluğu ve seyrekliği hangi zamana denk geliyor bilmiyorum ama geceleri oyuncu sayısı azalıyor 23-07 saatleri arasında vuran sıkan pek olmaz. İyi oyunlar.

8. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Hızlı gemiler daha çok tercih ediliyor. Üyelerimizin de dediği gibi ittifakı çok olan klanlara girebilirseniz daha rahat toplayabilirsiniz.

İyi forumlar.