Envanterdeki Ekipmanları Toplu Silme

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve BARANBABA47 tarafından 1 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhabalar. Geminin içindeki ekipmanları sayısızca fazla ve bu ürünleri tek tek ( 1 ) tane silme verilmiş bu bir hatadır neden diye sorarsanız 2 ay sürer benim tek tek silmem ürünlerimi diğer sorunum portaldan atlayinca dönüyor gemi 20 saniye sebebini halen çözemedik pc baya iyi ??? Lütfen yardım edin

2. .Loki.

.Loki. Guest

Merhaba,

Envanterden işlem sağlarken dediğiniz gibi 1 adet seçim yapabiliyorsunuz. Envantere giriş sağlamadan, konfigürasyon bölümünde bazı ekipmanları toplu silebiliyorsunuz.

Screenshot_1.png

Peki nasıl toplu seçebiliyoruz? Shift'e basılı tutarak, bir tane ürünü seçmeniz yeterli olacaktır. Benzer ürünleri sistem kendisi seçecektir.

Portal sorunu için, aşağıdaki adımları işlem sağlayabilir misiniz?

DNS Ön belleği Temizleme S.S.S
    Ön Belleği Ve Çerezleri Temizleme S.S.S
    Bağlantı Sorunlarına Sıralı Çözümler S.S.S
    Eğer istemcide çerezleri temizlemeyi bilmiyorsanız istemci ekranının sol üst köşesinde bulunan ayarlar sekmesinde önbelleği temizle butonunu kulanarak yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Şubat 2021
    .Mephistos. ve _-Thanatos-_ bunu beğendi.
  3. Şöyle vermıs oldugunuz bılgılerden sadece İstemcinin Önbelligi temizle özellıgını kullanabılıyoruz oda pek işe yaramıyor mezburen 2 b yada düşük ayarlarda oynuyoruz isterseniz pc özellıklerımı paylasayım ? 2. sorunum halen devam etmekte şöyle envanterde 200 tane lf3 var veya 100 tane kalkan 300 tane hız soylemedıgım onca sey HEPSİ (1) er sılıyor yanı azamı denmıyor maxlanmıyor shıf ctrl olmuyor belşkı bunlardan kurtulursam oyunum duzelıcek bu envanterı tekrar tekrar yukledıgı ıcın kasmalar olabılır bılmıyorum ama ogelerın 1 er degıl max veya hepsı sec ozellıgı hepsınde olmalı sadece sızın gosterdıklerınızde oluyor envanterımde cok sey var sadece var gemı geldıgımde gozukmuyor bana sunu demeyın dıger gemılerınızde takılıdır Hepsı kontrol edıldı hepsını bosalttım sadece 2 gemımde aktıf malzemeler var resımlı support gonderdım kendı maılımden ...

4. Bazılarında üzerine tıklayıp satmak isteyince miktar / adet belirleme imkanı var. Tek tek yerine oradan adet belirterek toplu satma imkanı var. Bazılarında belki yoktur detaylı bilgim yok. Bir değişiklik yapılır mı belli olmaz. :)

BARANBABA47 bunu beğendi.
  5. üzdüüü bu haber neyse çile çekmeye devammmm teşekkürler .. <3

6. Güncelleme ve Fikir Havuzu bölümünde Hangar kısmında Depo özelliği gelmesi ile ilgili fikir konusu vardı. Destek olursanız belki getirilir. :D :)

Rica ederim :) :D

BARANBABA47 bunu beğendi.