EPIC DROITLERI

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve AirivsaM tarafından 7 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. AirivsaM

AirivsaM User

Arkadaşlar epic droitlerinin daha doğrusu isimlerini tam bilmiyorumda apis zeus filan bide daha 2 tane vardı heralde bunlar nasıl alınıyor nezaman alabilyoz nekadara alınyor? bide şu mavi ve kırmızı droitleri nasıl alıyoruz? bunların diğerlerinden farkı ne kırmızı olmasımı?

2. ya admın efendıler!!!! chadda arkadaşımla ozelden yazışıyorum durduk yere ban atıldı hakaret yok kufur yok aşşağılam yok ozelden yapılan bı sohbet nedne banlandım dıye sordum bıdaha ban attılar hayırdır ya ego tatmını yapan adamalrı cm lığemı koyuyosunuz yada 013 yaş grubunumu koyuyosunuz amacınız ne sızın ya ılla şirket genel merkezınemı yazlaım bu yaptığınız saygısızlıkları sızın bu nedır ya senı benı hangı sebebple banlıyosun ya neden banlıyosun nasıl banlıyosun hangı suçdan banlıyosun ya nasıl gorev yapıyosunuz sız ya 50 sefer yazdık şuraya egosunu tatmın eden adamalrı almayın 013 yaş grubu adam almayın dıye ne hakkınız va r benı banlamaya bı şey yapmadan mıllet bırbırının anasına avradına sover hakaret eder ban atmassınız ben bı şey yapmadan ban alırım ılla bızımde bı yerlerde admın yada cm tanıdığımızmı olması lazım ha oylemı yapalım yaptığınız ayıptır aymazlıktır benım banımı kaldırılsın o joker ve çağlar cm lerede soyleyın adam gıbı gorev yapsınlar egoları ıle değil ban sorununu şıkayet e dıcem adamlar konuya mesaj attırmıyolar ya bakarmısın mesaja kapalı ne ala memleket ya!!!

3. **VATAN**

**VATAN** User

şikayet için support mail atınız.)

4. AirivsaM

AirivsaM User

kardeş konunu ilgili yerde açarmısın rica etsem?

5. kardesım mesaja kapatmışsınız at lınkını oraya atıyım
    neden buraya atıyorum bı duşun :)

6. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Forumda chat banı şikayeti için açılmış bir konu yok şuan gerekli uyarıda yapıldı lütfen şikayetlerinizi supporta yazınız. Ayrıca üslubunuza dikkat ediniz. Yetkililere itham ve argo sözcüklerden kaçınınız. Kimsenin yaşını sorgulama ve yerme gibi bir harekete bir daha kalkışmayınız lütfen.

İyi forumlar...

Nefes bunu beğendi.
  7. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

En fazla 10 adet diroite sahip olabilirsiniz. Bunlar 8 tane iris diroiti 1 tane apis diroiti ve bir tane zeus diroitidir. Apis ve zeus diroidine sahip olabilmek içiin anasayfada bulunan skylab bölümüne girerek teknoloji fabrikasında inşa etmelisiniz. İnşa fiyatını düşürmek veya bedavaya almanız için korsan ganimet kutularında korsanlar tarafından düşürülen parçaları apis için yeşil ve sarı kutulardan zeus için sadece sarı kutulardan çıkan parçaları bulmanı gerekir.

Mavi diroit tasarımları kappa galaksi kapısında çıkan hercules diroit tasarımıdır. Yüklediğiniz kalkan %15 kalkan gücünü artırır. Tüm diroitlerinizi hercules ile donatırsanız ekstra olarak darbe puanınız %20 artacaktır.
    Kırmızı diroit tasarımları zeta galaksi kapısında çıkan havoc diroit tasarımıdır. Tüm diroitlerinizi havoc ile donatmanız durumunda irislerde bulunan lazerlerinizin vuruş gücü %10 artar.

İyi forumlar...

8. 29097335 şu ıde bağlı chad banının kaldırılmasını rica ediyorum..

9. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Chat banınız için supporta yazınız lütfen.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.