Geri bildirim Epidemi Alarmı Geri Bildirim

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 13 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. saçma bi etkinlik görevleri bitir etkinliği bırak yerinde kalsın oda 1 günlük

2. ABREK

ABREK User

Aç gözlülükte sınır tanımıyorlar, dertleri özetle şöyle; en az beş altı kişi girin, bütün elitinizi bir türlü patlamayan bir npcye 1 ila 6(desteklerle) aralığında ioil alabilmek için sıkın. Bir gemi alabilmek için yaptırmaya çalışmadıkları eziyet kalmadı, hitaca hergün 10-20 tl vermeyenler şimdi bu etkinlikte versin derdindeler. Yani hem para verin hem de deliler gibi çalışın istiyorlar. Haa diğer yandan yumurtalar haritadayken bota kesim yaptıranlar gemilerini aldı bile. Aç gözlülüğüne doyma do/bp. Hitacta destek alıp denemiştim, bunda da denedim, öyle az buz zaman ve emek istemiyor. Kusura bakmasınlar denedik olacak gibi değil, alsınlar yeni gemilerini turşusunu kursunlar.

adeniza ve titans___ bunu beğendi.
  3. Ben diyeceklerimi resmen anlatmışsın .

4. pve ve pvp için %5 değil sadece 5. rakam olan 5 :D

**_GüNeY_KoReLi_** bunu beğendi.
  5. Lion

Lion Guest

Merhaba,

212+5 hasar veriyor sadece yarıklara karşı 35 tane olmasına gerek yok geliştireceğiniz her bir lf4 için bu rakamı elde edebileceksiniz.

İyi Forumlar.

6. romentus

romentus User

Her şey iyi güzel de kapıyı bitirip 1 oil alınca insan bir kötü oluyor :confused:

7. bu oili nasılsa paymente koyucaksınız orası belli bari millete eziyet etmeyinde koyun almak isteyen alsın,
    en az 2 saat yaratık, kesıcem kapıya gırıcem birsürü elıt harcıcam karşılığında 1-2 tane oil alıcam bu şekılde 450 yapıcam, dalgamı gecıyonuz be arkadaş oyuncuları soğutmayın oyundan biz varsak darkorbıt var,bu etkınliği icat edeni yapalım diye onaylayan mühendislerinizi hemen işten kovun gitsinler sanayide çalışsınlar:mad:

xxkubixx ve elektro bunu beğendi.
  8. yeni lf4 ler çıktığında da söylemiştim bu yeni gemiler içinde söylüyorum ya adam gibi rakamlarla malzemeleri düzeltecekler ki bu rakamlar 100 lerinde altında olması gerekiyor yada bu yeni lf4lerle yeni gemileri serverlarının en dibine sokacaklar çünkü kimse uğraşmaz bunlarla sen hem bana oıl le taşlar çok çıksın diye para ver diyosun iyi verelim eee sonra ben saatlerce birde onları çıkarcam diye yaratık kesçem uğraşçam hiç işim olmaz bırakın bu işleri kardeşim yukardaki arkadaşın dediği gibi bunu icat edeni de onaylıyanlarada darkorbit oyuncularının selamı nı iletin.

elektro ve ABREK bunu beğendi.
  9. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Ne bekliyordunuz arkadaşlar? Her girişte 70 OİL mi versin? Her zaman ki gibi oyuncuları yolmak isteyen B$GPO$NT para yatırıp elit harcıyıp 300 kapıda yeni gemi almanızı sağlamaya çalıştı. Hangi ... oyuncu bunu yapar ki? Sen çok biliyorsun Bigpoint. Yapmayın arkadaşlar kapıyı falan. Paşa paşa ekleyecekler o yeni gemiyi Dükkana. Citadel, Aegis ve Sperhead'da yeni gemiydi direk eklediniz. Bunların özelliği ne? Oyuncağa çevirdiniz be !

10. ÇORBACI

ÇORBACI User

yeni gemiler için çok acele etmeye gerek yok nasıl olsa 3-5 ay sonra kolay şekilde alınabilecek hale gelir rtkinlik ise görevler güzel olmuş ama kapı çok zor olmuş.

11. katılıyorum çorbacı sana oyuna getirilen su yenı lf4 ve gemıleri elde etmek çok zor bunun dengesını saglamalısınız artık ınsanlar zamanını bu getirilen anlamsız kapıya harcamaktansa normal harıtadaki olaylara harcasa daha mantıklı olur haritalar canlanır ornegın 100 tane gemı kes 20 oil 300 krıstallın kes 20 oil 25 tortu kes 50 oil falan fılan bunun dengesını kurarlar artık kısaca demek istedigim yenı gelen herşeyle beraber onu elde etmek için sacma sapan yenı etkınlık icat etmesinler artık oyunun doğasında ne varsa onu kullanarak ordan elde edeceğımız ödüllerle bu yenı gelen donanımları elde edelim(yenı lf4lerdekı gıbı zor olmasın tabıkı)

elektro bunu beğendi.
  12. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Valla artık Bigpoint'in para kazanamamasından ve oyuncu kaybetmesinden zevk duyuyorum. Her gün 1 klan topluca oyunu bırakıyor. Hak ediyor bu şirket bunu. Saçmala saçmala siz kimsiniz, karşınızda oyuncağınız mı var? Bulunmaz hint kumaşımısınız. Oyun piyasası gelişmişken illa sizin saçmalıklarınıza katlanacak mı insanlar? Ben bile 10 yıldır oynuyorum ilk defa bırakma eşiğindeyim. Uzun süredir oynadığım için o kadar emeği çöpe atmamak için sadece bekliyorum. Benim gibi bir sürü üye var.

elektro bunu beğendi.
  13. titans___

titans___ User

oyun oyuncudan para kazanmak amacı var oyunda oyuncu oyundan keyf almıyorsa neden para yatırsın diyen biri yok varsa yoksa biz oyuna para verelim kimse kusura bakmasın ben daha vermem neden sorun çıkdımı hep bizim net sıkıntılı oyun harika cevabı veren suport ve admin var verilen cevaplar ve yetkili uslüpleri berbat derecede iğrenç ben bu oyuna para verip bu tür başdan savmalarımı dinliycem para verip sinirden çıldırıp kendi kafasızlığıma kızmakdansa para vermem akıl sağlığı ve psikolejimi bozan bir şeye para verilirmi hani gem, çift full lf4ü bu geliştirmeler gelmeden önce adamın havocu yokken zar zor zahmet kaçıyorum kaö defa oldu birde gemi sarı taşlı diyor kesyürdum da baya baya uğraşıyordum bu ara yoklar nesli tükenen hayvanlar ssınıfındalar bu ara

14. ARZEN

ARZEN User

Görevlere lf-4 eklemeleri gayet iyi oldu. :)

15. BS.Pegasus

BS.Pegasus User

oyun hızla kotuye gıdıyor

16. _DODGE_

_DODGE_ User

Berbat bir etkinlik daha.

17. adminim x7 haritasındaki kapının gyrim yaratıgının canı ne zaman inecek 60.000.000 m den kaça düşecek bilgi veri,rseni iyi olacak

18. Bu kapı tam anlamıyla elit düşmanı. Girmeye değmez nasılsa bu gemiler 1 aya dükkana gelir.

19. valla ben ne bu yeni lf4 ler için kafa mı yorarım nede yeni gemiler için bu haritada cephanemi harcarım yeni lf4 ler full olsa 5*35=175 hadi x4 attın 700 bide bunun beslemesi falanı fistanı fazla fazla demi 1400 deki adam 20 salvado yıkılacak 20*1400=28000 hasar demek yani adamı kesene kadar misal verdiğimiz hasar bu kadar dandik bi hasar ne gereği var alırım ema mı kapı yaparak ınstamıda kasarım savaşırken at ilk başta instanı savaş sonuna kadar garanti dolar bidaha at 2 tane ema at bunlara vakit harcamam ki kimsede olmadı için 2 er ema ınstaya gerek yok

20. bu görevler ne zaman bitiyor yani son gün ne zaman

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.