eposta değişikliği hk.

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve -kuşçu-26- tarafından 15 Kasım 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Merhaba,

  Oyuna tekrar başlama kararı aldığım için eposta değişikliği yapmak istiyorum ama üyeliğim mynet'e bağlı olduğudan eposta sistemine girebilmek için orayada aylık ücret ödedim fakat eposta değişikliği maili göndermeme rağmen gelmiyor supporta 2-3 kere danışmama rağmen bana gelen cevap sistemde herhangi bir porblem yok link gönderiliyor diye bana mesaj geliyor.

  Supportun sisteminde herhangi bir problem olmadığından ben mail adresimde mail değişikliği gelmiyor.Gemi ismi değişikliği yapamıyorum.

  Ne yol izlemeliyim. discorddan yetkili bir kişinin karaliste kontrolü yaparmısınız diye supporta mesaj at demişti ve yaptım ama hiçbirşekilde dönüş sağlanmadı lütfen yardımcı olabilecek bir yetkili varsa çok sevinirim.

  iyi forumlar.
   
 2. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Mail değişimi support tarafından olmamaktadır öncelikle. Bunun dışında kara liste olsaydı eğer arkadaşlarımız kontrol ettiğinde ve bağlantı gidiyor dediğinde bunun bildirimini de yaparlardı. Kara liste dediğimiz olayda ise durduk yere alınmazsınız ve alınma ihtimaliniz de yoktur eğer olaya bakarsak.

  Servis sağlayıcınız ile iletişime geçmeniz daha doğru olabilir.

  Türkiye Takımı!
   
 3. servis sağlayıcımda bir sıkıntı yok supporta attığım mesajlara karşılık geliyor ama sadece eposta değişikliği eposta adresime alamıyorum ve bu benim için sorun olduğundan dolayı supporta başvuru yaptım.

  servis sağlayıcım eposta kullanımını için ücret istediğinden beri kullanmadığımdan dolayı olduğunu düşünüyorum. karalisteye alınacak herhangi bir eylemde bulunmadım oyunuma hergünkü gibi sıkıntısız bir şekilde giriyorum ve oynuyorum ama supporttaki yetkili benim dediklerimi neden anlamıyor anlamış değilim.
   
 4. kardeşim aynı durumu bende yaşadım mynetten gittim 1 aylık vip üyelik aldım fakat dediğin gibi bildirim hiçbir şekilde gelmiyordu.sorunu sağ olsun kaptan34 halletti elleri dert görmesin şimdi başka maile kaydettim hesabı.sende kaptan 34 e müracaat et bence yapsa yapsa kaptan yapar.
   
  -kuşçu-26- bunu beğendi.
 5. @kaptan34 yardımcı olabilirmisin acaba sayın admin ben mail adresimi değiştiremiyorum.
   
  Son düzenlenen: 24 Kasım 2022
 6. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Adminimizi etiketleyelim yine @kaptan34 :)

  Türkiye Takımı!
   
 7. teşekkürler moderatörüm.

  @kaptan34 sayın admin kara liste kontolü yapılıp mail adresim çıkarıldı ve eposta değişikliği ve şifre değişikliği hala yapamıyorum üyelik ve mail adresim kendi şahsıma ait hala mail alamıyorum spam'a da düşmüyor anlamadığım bir şekilde
   
 8. Eğer bir gemi satışı söz konusu değil ise alabilirsin merak etme süreç bazen uzun işleyebiliyor çünkü eskisi kadar admin yok kalanlarda çoğu yere yetişemiyor
   
  -kuşçu-26- bunu beğendi.
 9. öyle bir durum yok tr1 ve tr 5 birleşmiş sanıyorsam yaklaşık 3-4 yıldır girmiyordum oyuna ve mynet üyeliği için aylık para istediğinden dolayı kapalıydı tekrar açtım o yüzden olabilir diye düşünüyorum
   
 10. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Adminime iletiyorum bu olayı tekrar bir bakalım.

  Türkiye Takımı!
   
  -kuşçu-26- bunu beğendi.

 11. sayın moderatörüm 1 aydır uğraşıyorum kara listeden kaldırıldı mailim hala eposta ve şifre değişikliği hiçbir şekilde emailime gelmiyor supporttan geri dönüş yok discorddan herhangi bir destek alamıyorum lütfen yardım edin sizin için çok büyük bir problem yaratıcak bir durum olmadığını düşünüyorum.
   
 12. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Support dışında yapabileceğimiz birşey yok buradan ne yazık ki..

  Türkiye Takımı!
   
  -kuşçu-26- bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş