epsilon kapısını geçermiyim

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Schatten_190 tarafından 27 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar epsilon kapısını geçermiyim sizce ekipmanı yazıyorum
    11lf3
    10 bo 2
    3 iris bu hafta 5 olacam
    1 pet 4lwl kamikaze 1 var
    extralar full
    bi droid uçuş düzeni: güve uçuş düzeni
    eğer geçemem diorsanız nasıl bi ekipman yapıyim ?

2. Merhaba ;

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Keyifli Forumlar.

3. Merhaba ,

İlk bazı bölümlerde zorlanmazsanızda bir süre sonra zorlanabilirsiniz. Yani bu ekipmanlar ile Epsilon kapısını yapmanız bana göre zor gibi geliyor.

İyi forumlar.

4. nasıl bişey yapıyim sizce ? nasıl diziyim envanteri neler alıyim ?

5. Merhaba ,

Bence Epsilon için acele etmeyin. Kenarda dursun ve siz bu arada LF-3 , B0-2 , Hız jeneratörü ve İris gibi eksiklerinizi tamamlamaya çalışın. Ne kadar eksiğinizi tamamlarsanız sizin için o kadar iyi olacaktır.

İyi forumlar.

6. peki saolsun dediniz gibi yapacam konu kilit

7. Merhaba ,

Rica ederim. :) Ama bence biraz daha açık kalsın farklı öneriler gelebilir.

İyi forumlar.

8. peki

9. Öncelikle moderatörüme katılmadan geçemem :) Güve uçuş düzeni ile kapı yapmak senin açından zor zaten gemi suanda birazda zorlanır kapıda ilk bolumler kolay geçersin ama ilerde zorlanırsın sen şimdilik kalkan, lf3 ve irislerini fullemeye bak sonra zaten kapıya sıra gelecek ve kapıyı yaparken soyle bi taktik verebilirim goliaht gemi ile gemiye full kalkan yanlız 2-3 hız jeneratoru koymanı tercih ederim ben öyle yapıyorum cunku epsılondakı yaratıklar golının agırına bıraz yetişiyolar. Hız jeneratorlerini koyduktan sonra agır konfide kaça kaça kesersin tabiki biraz daha ilerleyen zamanda iyi oyunlar :)

10. daha bugün yaptım kardeşim kapıyı benım gemi sağlam olmasına rağmen sonlarda elit sıkmak zorunda kaldım özellikle convictler sıkıntı yaratıyor biraz bekle güçlen ki önerim önce en az 15tane daha bo2 alıp 25tane yapmak sonra rahat yaparsın :)
    zaten bu arada da petin 12-13lvl olur ona da kami 3 al sonra seni kimse tutamaz epsilonda :)

11. bende kami 3 ve vip var epsilonu sadece kami ile gectım dıyebılırım sureklı kamı attım yaratıklar koseye kacınca yıne kami ve bu şekilde mutlu sona ulaştım ;)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.