Epsilon

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve selenburak tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. selenburak

selenburak User

Şu an zetayı açmaya çalışıyorum ancak parça çıkmıyor. Sürekli aynı parçalar çıkıyor çarpan oluyor. Çarpanla çekiyorum başka şeyler çıkıyor. Dün zetaya 280 tane çektim 2 parça çıktı. Daha da 12 parça var. Peki paladyum veya kutu toplayarak extra enerjiyle çekmekle uriyle çekmenin farkı var mı? Yani uriyle çektiğimizde de bu kadar zor mu çıkıyor?

2. Merhaba ,

Arada ne gibi fark var kesin bir bilgim yok. Yani uridium ile açarken daha iyi parça çıkıyor diğer türlü parça zor çıkıyor veya tam tersi gibi bir durum var diyemem. Fakat bilgisi olanlar yada kendine göre düşüncelerini yazacaklardır.

>>> iPad Kazanmak İster misiniz ? Detaylar İçin Tıklayın <<<

İyi forumlar.

3. Parçların çıma ihtimalleri var ona göre çıkıyo uriyle yada palayla çıkmasıyla ilgili deil mesela kapı parçası çıkma ihtimali %13 ama kapıyı her yaptığın seferde çıkma ihtimali düşüyo mesela 1 kere zata yaptın bitirdin 2. kez zeta açmak biraz daha zor oluyor (parça çıkarmak) ben böyle biliyorum

4. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

dostum bana göre urdiumla açmak daha kolay ben 350 bin uriduma toplamda 8 tane zeta çtım hiçte zorlanmayarak evet 350 bin uridiuma tabi indirim paketi ve vipde vardı ve kapıdan gelen uridiumlarıda kapıya basarak toplamda 8 tane zeta yaptım bence uriyle daha kolay çıkıyor parçalar

5. selenburak

selenburak User

bana da öyle geliyor gerçi şimdi herkes parçaların çıkmamasından şikayetçi epsilon 120-150 bin falana açılıyo diyolar bu da 1500 enerjiye denk geliyo ben bi kere açtım extra enerjiyle 2000 den fazlaydı

6. selenburak

selenburak User

peki sen ne zaman açtın 8 zetayı şu an çok zor çıkıyo parçalar 250-300 taneye 2 parça çıkıyo extra enerjiyle. Bu zetaları yakın zamanda mı yaptın?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.