ERDALBAGGAL kimdir ?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve ERDALBAGGAL tarafından 28 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba,

Konuyu yeni gördüm nerde o eski günler full biri vardı adam beni pwp den geçirecem diye 3 kere patladı sonra da ben patlamıştım geçemedik tabii ki :D

2-3 kişi atlayınca hemen ardlarından gaza gelip atlar köşelere kaçıp ortaya gitmeye çalışırdık.Tabii portta da büssürü adam yine patlardık ben sırf bu yüzden serverin en boş olduğu saatlerde kalkar dua ederek gemiyi pwp ye sürerdim yeni haritalara geçebileyim diye :D

Bana bunları hatırlattığınız için çok minnettar kaldım.

İyi Forumlar

2. DraydiBoy

DraydiBoy User

goliath atılır genç gel kalana crediyi alıp bizi atıyorlardı :d

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  3. Cok guzel gunlerdi O pvp olaylarindan CEkmeyen zaten darkorbit oynamamistir kolaymi bi eski haritayla yeni haritalara gidip gelmek nekadar ugrasiyorduk 1 saat bekliyorduk

Bende hic unutmam tr16deyim Ilk golimi alicam saat 05.06 ihalesi 25 m kredim vardi hepsini bastim son 10 saniye Kala iste sayfa yenilendi kalbim yerinden firlicakmis Gibi nasil atiyo nasil atiyo assagiya bi indim benim ismim yaziyor hatta isminde suydu _IM_LEGEND_ DAHA Sonra sayfayi yenilicem bastim ana sayfaya biDE ne gorim artik bende bir goliydim guzel gunlerdi

Eskiden Goliath almak her darkorbit gencinin bir hayaliydi Arkadaslar.. Yeni arkadaslaeimiz simdi goliyemi bukadar sevindin diyebilirdin ama ozamanlar goli olmak her babayitin harci degildi

HaFİFteN-ArıZaLı bunu beğendi.
  4. kaansakal

kaansakal User

Eski forumda da nickiniz buydu galiba ve orada da aktif bir üyeydiniz.Çoktur görüyorum konunuzu ama bir "hoşgeldiniz" diyemedim neyse geç olsun güç olmasın diyelim
    hoşgeldiniz:)
    Anılar demişken aklıma bir şey geldi :)
    Ben iskandinavya server ında oynadığım için almanlar çoktu ve hepsinde o özel goli tasarımı"turuncu goliath" vardı ve o yüzden hep neden almanyada doğmadım ki diye kaderime kızıyordum :)
    Ayrıca 4-4 e ilk geldiğimde arka plan kırmızıydı ve ben çok korkmuştum 2-3 kere gözümü kapatarak atlamıştım 4-4e bir de lordakium dan çok korkmuştum onlara birkaç gün hiç yaklaşamamıştım :)
    Sonra arge geldi derken goli tasarımları lf4 havoc ve bot programları ben hala şuna inanıyorum o bot programları çıkmasaydı bugun darkorbitteki oyuncu sayısı 3-4 kat daha fazla olurdu vs vs
    Saatlerce o anılarım ile ilgili konuşabilirim ve ben o günleri hala çok özlüyorum.Oyun dediğiniz gibi çok boş ve tek eksiği değil belki ama en büyük eksiği bu.
    "
    Kayıttan beri gün sayısı2.533x 6
    "

5. Teşekkürler :)

6. aries123

aries123 User

Ahh ahh ne gunlerdi be geminin etrafında drolar donuyodu durup onları izliyodum bazen :/ guzel gunlerdi..

7. ozamanlar devoyu porta çekip uyutup kesiyorduk felan elimizden almaya çalışıyorlardı hem onlarla savaş hem devolarla savaş 50 bin kredi kazanim derken 100 bin kredi zarar ediyordun...

Birde eskiden 1 lf3 alınca mavi sıkıcağımı sanıyordum bide ne görüm kırmızı sıkıyorum meğersem full lf3 olması gerekiyormuş...

ayriyettenilk driot aldığımda ve her patladığımda direk %3 deyken tamir ediyordum driodi çok zarar etmiştim öyle sonra anladım %97 de tamir etmek daha mantıklıymış :D

HaFİFteN-ArıZaLı bunu beğendi.
  8. Hoşgeldinizz. Oyundaki eski zamanların tadını almış biri olarak her zaman insan anımsıyor o günleri . Bende 2010 yılında bir süre oynayan bir oyuncuyum. Sonra okulum dolayısıyla bıraktım. Şimdi oyuna geri döndüm ( gibi gibi ) ve eski zamanları gerçekten özlüyorum. Cidden Pvp boş mu tam bir efsane idi .Ayrıca pusu kurup porttan atlamalarını beklediğimiz düşman şirketler . Savaş sırasında comander dediğimiz başkanın 3 yönü , 5 yönü, tek kişiiiye sıkınn , ne kadar elit varsa kullanın gibi direktifleri ve tabiki o atmosfer ... Ahh ahh :) Ayrıca hala team speakta mehter marşı eşliğinde savaşa giden grup var mıdır acaba :)

9. Eskiden dediğimiz gibi oyun çok güzel ve zevkliydi sırala birbirimize kristalon felan kestiğimizi hatırlıyorum.Ama neyse her güzel birşeyin bir sonu her güzel bir sonunda başlangıcı var derler şuandada oyundan zevk alıyorum ve oynuyorum ama tabiki ozamanlar.Daha güzeldi

10. ELFİDA___

ELFİDA___ User

hoş geldin . :)

11. h.bulduk doğum günün kutlu olsun :D

ELFİDA___ bunu beğendi.
  12. ELFİDA___

ELFİDA___ User

tşklerr:):)

13. bişey sorucam ama tamamen merakimdan (ah bu merak :D)

30 yaşınamı girdince gerçekten ? :D

14. ELFİDA___

ELFİDA___ User

bende oyun chatı yok:(

15. hiç birimizde yok malesef genel sorun

16. ELFİDA___

ELFİDA___ User

17. Kurdum nasyonel forumuzim :D

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  18. Seçimleri daha yeni geçtik onumuzdeki seçimlerde artıkın.:)

19. düzenlediğim mesajı okudunmu :D