erdem_korkmaz70 kimdir ?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve erdem_korkmaz70 tarafından 26 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Evet geç kaldım isteyerek konuyu açmıyorum benle iletişime geçmek isteyen olursa diye konu açıyorum ki başka konularda gereksiz mesaj oluşmasın :) Darkorbiti 2010dan beri oynuyorum çok fazla elit değilim :) tr6da oynamaktayım. Sıralamada 1.345'yüm ama her gün bi 25 artmakta :). İşte 04.03.2014den bir görüntü :

Ondan tamı tamına 2 ay sonra bir görüntü :

Hemen hemen bir ay, 28.06.2014'den bir görüntü...

9 ay sonra (oyunu bırakmışken) bir görüntü ; Rütbem düşmüş :(

2 sene sonra 17.12.2016 21:58'de. 21 Ar-Ge olmuş, Centaur almış VIP bir olmuş bir şekilde. 3 haftada o son fotodan buraya tamamladım. İlk defa bu kadar hızlı ilerliyorum :D :

Son düzenlenen: 17 Aralık 2016
  2. Merhaba ,

Geç olsa da yeni forum hoşgeldiniz ve iyi zaman geçirmeniz dileklerimle

İyi forumlar.

3. Saolun S-MODum :)

Konumdan devam edelim. Hayır çok sürmedi yapmam en fazla 10 dk. İstersen anlatırım şimdi. Ama buradan :)

Konuma ekliyemiyorum derken ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Mart 2014
  4. tr6

5. ya edit diyorum url istiyor fotoyu internete taşıyorum yeni sekmeden açıyor url sini kopyalıyorum bu çıkıyor:[​IMG]

şu üstteki beyaz çubuktaki resme tıklıyoru

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Mart 2014
  6. Şimdi fenomen modum bir alıntısını yapıcam dikkatlice bak: (ve durmadan mesaj yazma alt alta)

7. sonic i komplemi seviyosun yoksa sadece shadow mu???

8. Bir şey değil :)

Şimdi ilk önce server değiştirirken şuraya tıklarız (büyük ihtimalle biliyorsundur)

Sonra orada abd avrupa vs. Grublara ayrılır fakat o grublardan birinde TEST SERVER ÖRNEKLERİ yazar. Ona tıkladığımızda test server girersin. İstersen eski forumdaki S.S.S.'ye bak:

9. ben baktım tahmin edip ama göremedim tekrer bakayım

bulamadım :D

10. Test server kaldırıldı gelince görrürüsün ;)

11. Evet

12. gardaş 1-8 de gelde yüzünü görem :D

13. Hangi kapıya ?

14. Nickin ne ?

15. yoksun bn nıck vurkac sentinelim

16. baskındayım 2-2de