Öneri "Eritme" Sistemi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve emperyan tarafından 15 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

"ERİTME" sistemi gelmeli mi ?

1. Evet fazla gereksiz malzeme birikti...

92,0%
  2. Hayır depom dolu kalsın...

8,0%
  1. emperyan

emperyan User

Yakın zamanlarda kapıalrdan etkinliklerden fazlasıyla DROIT veya P.E.T tasarımları aldık ve bunlar envanterimizde fazlasıyla birikti hatta birkaç tanesini sattık ,silahlar kalkanlar jeneratörler de envanterimizde birikti. Diğer biriken ekipmanlarınızı biliyorsunuz ;
    Benim önerim bir "ERİTME" sistemi olsun. Bu eritme sisteminde P.E.T tasarımları ,DROIT tasarımları(kozmetik veya istatistik kullanıcıya bağlı) , silahlar vb. ekipmanlar eritilip veya yok edilip karşılığında bir "MALZEME" alınmalı. "AKİK YONGASI" veya şuan var olan "YAPRAKLI KUVARS" malzemeleri gibi bir "TAKAS" malzemesi elde edilecek.
    Bazı gerekli maddeler :
    - Oyuncular arasında güç farkı oluşturacak ekipmanlar takasa eklenmemeli.
    - Yeni başlayan oyuncular bu "ERİTME" sisteminden çok fazla bir kayıp yaşamamalı.(İleri seviye oyuncular fazla fazla takas yapabilirken yeni oyuncular takas yapamayacağı için bu aradaki fark düzenlenmeli.)
    - Eritme işemi iptal edilebilmeli ve "CREDI" ile olmalı.
    -Malzeme yoğunluğuna göre belli bir bekleme süresi olmalı. // Olmayadabilir. (Olmasının nedeni yanlışlıkla bir ürünün "ERİTME" işleminden geri alınabilmesi için.)
    - Takasa P.E.T YAKITI eklenmeli.

Örnek :
    1 LF-3 ==> 100 Necromium (İsim temsilidir.) // ERİTME (Miktarlar değişebilir.)

1000 Necromium ==> 1000 P.E.T Yakıtı // TAKAS (Miktarlar değişebilir.)

Arkadaşlar açıklayıcı yazdığımı düşünüyorum , isimlere takas miktarlarına takas edilecek ekipmanlara fazla takılmadan yorum yaparsanız sevinirim hepsi temsili ve örnek amaçlıdır. Eklemek istediğiniz şeyler olursa(konuya uygun) yorumlarda belirtebilirsiniz ona göre düzenleme yapabilirim.

Son düzenlenen: 15 Ekim 2020
  2. Agır_TR

Agır_TR User

Pet yakıtı credili olsa daha karlı çıkarız

3. emperyan

emperyan User

Pet yaıkıtına takılıp mı hayır oyu verdin ?

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun bir şekilde oluşturduğunuz için teşekkür ederim. Konunuz indeks bölümüne eklenmiştir.

İyi Forumlar.

5. Esenlikler.
    Sırf böyle bir sistem gelebileceğini düşündüğüm için lf4leri satmayıp envaterde tutuyorum.
    Bir an önce gelmeli, benden tam destek.

emperyan bunu beğendi.
  6. Agır_TR

Agır_TR User

hayır vermıcektım yanlıslıkla oldu :D

emperyan bunu beğendi.
  7. emperyan

emperyan User

Reis varsa arkadaşlar destek çıksınlar :D
    Canın sağolsun reis

8. goliat0

goliat0 User

Mantıklı ben yeniyim oyunda bende bile birikmeye başladı...

9. ED1RNELI

ED1RNELI User

Merhaba,

Bence oyun görevlileri bu konuyu ciddi anlamda düşünmeli baya baya etkili ve yararlı bir sistem olumlu +1

-holyturks- bunu beğendi.
  10. evet olmalı bence bide görev sistemide bir tık düzelmeli

emperyan bunu beğendi.
  11. emperyan

emperyan User

Yeterli destek verilmiyor ki reis

12. bircan21

bircan21 User

Kesinlikle katılıyorum.Gelir mi bilmiyorum ama mesela bizde bulunan droit tasarımlarını (istatistiksel olmayanlar) eritip arkadaşın dediği gibi birşeyler alabilmemiz lazım. her oyuncunun sevdiği droit tasarımı başkadır. Mesela herhangi bir tasarımı erittiğimde 10 birim birşey alıp istediğim droit tasarımının 1 tanesini 100 200birime alabilmem lazım.

13. Şöyle bir baktımda envantere kullanmadığım; 38 lf3, 48 lf4, 28 kararsız lf4, dağıtıcı lazerler vs. varmış... Bencede takas mantıklı.

14. emperyan

emperyan User

Desteğiniz için teşekkürler arkadaşlar ...

İncelenir mi bilmiyorum baksana daha 20/2 gidiyor.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Kasım 2020
    _-Thanatos-_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş