Duyuru Erken Kullanıcı Bonus Takvimi ile Beta İndirilebilir İstemci Geri Bildirimleri

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 6 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. PİONEER

PİONEER User

felaket donma var normal oyunda hersey iyi ama indirmede oynanmio

2. Aliens

Aliens User

Şu görseli görünce istemsizce bir gülme geldi. :D

3. lordm0zart

lordm0zart User

erken alan bonusuna ulaşılamıyor şuan

4. Aliens

Aliens User

Bir hata mevcut; 22 Ekim'de bitmesi gereken takvim şuan kapalı.

5. uçkw

uçkw User

bakıyorum burada bazı konulara cevaplar yazılıyor. Fakat donma olayına hiç cevap veren yok ayrıca istemcide günlük bonus listeside gözükmüyor adı gibi erkeden mi? bitirdiniz ???

6. lordm0zart

lordm0zart User

günlük bonusta yaşanılan bir sıkıntıdan dolayı ertelemek için şuan kaldırdılar , donma olayına gelince eğer 2D kullanıyorsan gerçekten ciddi kasıyor ama 3D gayet akıcı sebebini ben de bilmiyorum

7. Şu saat itibari ile 'Helix Blitz Sale ' var . Ben uri alacaksam , bu dönemde alıyorum. Ancak yeni arayüze gectiğimden beri , 'HATA OLUŞTU ' mesajından baska bir şey alamadım .

8. uçkw

uçkw User

buraya yazıyoruz istemcide oyun donuyor ve şöyle uyarı veriyor ''Darkorbit.exe yanıt vermiyor'' ne dersiniz. bekleyelim mi ???

9. istemcide oynuyorum bugun takvim ödülünü alamadım boş ekran veriyor hep nolacak gitti bugunun ödülü ve anasayfa sürekli çıkış atıyo zaten oyun sıkıntılı slotlar çalışmıyo rsb ve droit tasarımları çalışmıyor

10. adobe süresi az kaldı ..
    bildiğim tek şey bu ve beta sürümünde son sürüm sıkıntısız donmasız lagsız oyun isterim..

Sayfayı Paylaş