Duyuru Erken Kullanıcı Bonus Takvimi ile Beta İndirilebilir İstemci Geri Bildirimleri

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 6 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz geri bildirim konusu ile birleştirilmiştir. Belirtmiş olduğunuz durum ile alakalı ekran görüntüsü iletmeniz mümkün mü?

İyi Forumlar.

2. arkadaşa kesinlikle katılıyorum bunun yüzünden el alışkanlığı olduğu için 4-5 kere savaşın ortasında f5 çektim :( acilen düzeltilmesi gerek

3. _JΞDI_

_JΞDI_ User

Aynı hatayı ben de alıyorum ve maalesef çok sinir bozucu bir durum. Belki her oyuncu yaşamıyordur bilemem ama birçoğumuz bu durumu yaşıyor. Adminlerimizden raporlarında ısrarla tekrar tekrar eklemelerini rica ediyorum.

4. tam ekran modu ekranı tamamen kaplasa daha iyi olurdu.( üst tarafta ana sayfa ve oyun sayfasının sekmelerinin gözükmesi iyi olmamış) ESC ile de tam ekrandan çıkış yapılarak küçük ekran boyutuna getirilirdi.

5. kanka bu sorun düzeldi az önce indirdim sorun olmadan yükledi

6. WiccKyTr

WiccKyTr User

Teşekkür ederim en kısa zamanda deneyeceğim, iyi forumlar.

7. emperyan

emperyan User

Allah rızası içinkonfigrasyon değişimi yaparken trilyonlarca yıl donma olmasın. Konfigürasyon değişimi olana kadar hasar yiyip patlıyoruz zaten. Bi istemci yapacaz dediniz ne yaptınız belli değil lise öğrencilerine mi yaptırdınız daha az para ödemek için ?
    Diğer bir sıkıntı istemci kendi kendini buga sokuyor bazı yerlere girmiyor 55 kere deneyip anca giriyoruz. Bunu resimle anlat demeyin genel olarak çoğu yerde oluyor mesela en yaygını "BAŞLA" butonuna bastıktan sonrası.
    Dahası da varda utanpta istemciyi kaldırırlar diye yazmıyorum...

necross bunu beğendi.
  8. MURTYMAN

MURTYMAN User

hala tam ekran olmuyor.

9. TersLale

TersLale User

İstasyona gidiyorum gemi değiştirmek için. Başka gemi seçip etkinleştire tıklıyorum. Gemi değiştirmek için istasyona gitmeniz gerekiyor, diyor. Zaten istasyondayım.

10. İstemciden oyuna girmek için ıd-şifre yazıyorum ve oyuna giriyorum.Başlata bastığımda beni oyundan atıyor ve tekrar ıd şifre yazmam gerekiyor.Bu defalarca böyle sürüyor, her girdiğimde böyle uğraşıyorum.

11. xeccex

xeccex User

istemcide sağ üstte hesap merkezine tıkladığımızda hesap merkezine gidiyor ancak geri dön tuşuna basınca hata veriyor :

MY ACCOUNTBack
    You are not authenticated for this service!

Please activate cookies for your browser and click the settings link within your game to come back.
    Back

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Eylül 2020
  12. _JΞDI_

_JΞDI_ User

Günlerdir başla butonuna tıklayınca şifre girme ekranına atıyor. Bunu bi raporlayın artık çünkü sırf oyuna girmek neredeyse 15-20 dk sürüyor. x-1 ya da x-8 de olmadan konfide değişiklik yapacak olsam çıkış alıyorum ama elbete geri giremiyorum. Gerçekten çok sinir bozucu bir durum bu...

13. Kurtul1944

Kurtul1944 User

Düzensiz olarak giriş ekranı giriş yapatıktan ve başlat dedikten sonra yeniden geliyor. Bazen 4-5 kere bazen 1-2 kere giriş yapılmak zorunda kalınıyor.
    Çerezler vb temiz.

Ayrıca pet+ tuşuna basılınca (yakıt için olan) anasayfaya tıklamak için geri döndüğümüz tarayıcının sekme tuşu fareden kaçıyo :D Sekme tuşu X(kapatma) tuşuna kaçtığından tıklarken yanlışlıkla kapanabiliyor.

Bu durumda yeniden giriş yapmak zorunda kalınıyor.

Son düzenlenen: 16 Eylül 2020
  14. corgcu

corgcu User

hey yöneticiler farkındamısınız oyuna girilmiyor. Bunu ne zaman fark edecek ve halledeceksiniz?. Her gün yarım saat girmek için uğraş veriliyor. Bırakın kardeşim o zaman oyunu kapatın gitsin.

15. arkadaşlar bende de istemci var ancak mesela hesaba giriyorum oynaya basıyorum tekrardan hesap girmemi istiyor yine giriyorum yine anasayfaya atıyor o sorunu çözemedim sadece başka olan var mıdır acaba ?

16. §İN§İ

§İN§İ User

Erken kullanıcı bonus takvimini 3 gün önce bitirdim.Ace pet tasarımını aldım.Ancak ben 32gün boşuna beklemek zorundayım.Bu günler uzatılırken bize de günlük birer ödül verilmesi gerekmezmiydi?

17. bu takvim bi kerelik bi daha olmıycak

18. Arkadaşlar yaşadığınız sorunları bende yaşadım modeme reset atmanızı tavsiye ederim.

19. ateistkeci

ateistkeci User

Facebook ile girişte bilgileri kaydedebilir ben tarayıcıdan girerken Facebook ile girişi kullanıyorum kolay olduğu için istemcide ama her seferinde e-posta ve şifre girmemi istiyor ayrıca Facebook ile girişte e-posta yazarken yarıda kesip otomatik olarak şifre kısmına atlıyor

20. uçkw

uçkw User

oyuna her girişte şifre soruyor bu diğer tarayıcılarda bir kere kayıtlandığında bir daha sormuyor İkincisi oyundan imha edilip çıkınca tekrar bağlanmak zaman alıyor aynı şekil bu da tarayıcılarda daha kısa sürüyor

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.