Error 98 nedir

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve -530653- tarafından 25 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -530653-

-530653- User

oyuna 3 gündür giremiyorum. bu error 98 nedir biri yardım ederse sevinirim

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Error 98 hatası süreli ban demektir. büyük ihtimal pushing ban'ıdır. Error99 süresi ban demektir. Konu ile alakalı başka sorunuz yok ise konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi Forumlar.

3. -530653-

-530653- User

bu süre ne kadar zaman demek admin

4. Dostum supporta yaz onlar söylüyor hesabına giriş yaparken error98 hatasını aldıktan sonra en altta support yazıyor oraya tıkla otomatikman senin hesabını görüyor sistem ordan yaz

5. -530653-

-530653- User

sorunda bu ya giriş sayfasına girmemede izin vermiyor. bu benim başka bir hesabım

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Cezanız hakkında bilgi almak için Supporta yazmanız gerekmektedir. Support kanalına Buradan veya resimde belirtildiği yerden ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar.

7. -530653-

-530653- User

admin yazdım ama benden id nosunu istiyorlar ben hesaba giremiyorum ki bu nasıl bir bandır anlamadım hadi oyuna giremezsin anlarımda oyunun giriş sayfasına niye giremiyorum onu anlamadım

bu arada admin bu benim başka bir çarım. sizin attığınız yere mesaj atıyorum benden id istiyorlar bende id nosu yok oyuna giremediğim içinde veremiyorum bu bilgiyi

8. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereğince alt alta yazmak (Floot yapmak) yasaktır. Lütfen daha dikkatli olunuz.
    Daha önceden Supporta mail attıysanız Gelen Kutunuzda> "Bigpoint Customer Service" kısmında ID adresinizi bulabilirsiniz.

İyi Forumlar.

9. hedefim

hedefim User

İndirim , katlayıcı , vip vs. aldıysanız gmail hesabınızdan ödeme detaylarından ID nizi öğrenebilirsiniz.