ERROR CALM DOWN

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve reaper[CENK] tarafından 9 Ağustos 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Sunucu değiştirirken error calm down hatası aldım geminin profili gözüküyor ban yemedim
    Hiçbir şekilde gemiye giremiyorum sunucu değiştiremiyorum 2 haftadır support yardımcı olmuyor hesabım türkiye 1-5 sunucusunda
    https://tr4.darkorbit.com/index.es?action=externalHome&loginError=calmDown
    Bilet numaram Ticket#00029278

DarkOrbit üzerinden ticket atıyorum bana başka oyunun üzerinden yaz diyorlar

Biletiniz için teşekkür ederiz.

Lütfen oyunun resmi sitesi olan drakensang.com üzerinden oyun hesabınıza giriş yapınız ve sonrasında oradaki iletişim formunu kullanarak bilet gönderiniz. Böylece oyun hesap bilgilerinizi bizimle paylaşmış olacaksınız. Bu şekilde, oyun dışından gönderilen biletler işleme alınmamaktadır.

Bu biletiniz kapatılmıştır.

Son düzenlenen: 9 Ağustos 2024
  2. Darky

Darky User

hocam girebilirseniz unity sunucusuna girin. sonra normal oyuna girince server seçim ekranı geliyor oradan tr1-5 seçip girebilirsiniz. En azından supporttan cevap alana kadar.

3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Error : Hata Calm Down : Sakin ol anlamına geliyor.

Genelde sık şekilde kullanıcı adı veya şifre hatalı yazıp deneyince bu hata gelebiliyor. Ban olsa farklı bir şey yazıyor diye biliyorum. Bir şekilde support'tan bilgi almaya çalış yani tahmin ettiğim gibi hatalı giriş denemelerinden değilse başka yapacak birşey yok.

Diğer bir olasılık 1 gün yani 24 saat giriş yapmayı denemeyip daha sonra nick ve şifreyi dikkatli doğru şekilde yazıp deneyebilirsin. :)

reaper[CENK] bunu beğendi.
  4. Eyvallah kral şifreyi yanlış denemedim fakat sürekli sunucu değiştirdim tr4 te attı ana sayfadan dahada giremedim dediğin gibi 1 gün boyunca girmeyi denemiycem

5. 2 gün denemedim hâlâ girmiyor hesaba

6. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Farklı oyun üzerinden denilmesinin sebebi otomatik bir mesajda karışıklık olduğu için olabilir. Bu tip durumlarda hepsi BİGPOİNT oyunu olduğu için aynı çatı altında birleşmektedir. İçiniz rahat olsun herhangi bir aksi durum yoktur.

Hesap hatası için ID atınız bakayım.

reaper[CENK] bunu beğendi.
  7. Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için
    ID ******

8. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Net birşey söylemem zor ama bir olasılık eğer geçiş yaptığın sunuculardan birindeki hesapta sıkıntı vardıysa belki ondan giremiyorsun. Maalesef support'tan gelecek cevabı beklemek zorundasın veya yetkisi olan birisi bakıp yardım edecek. :)