Error=Calmdown hatası

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve llvladized tarafından 10 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. llvladized

llvladized User

Arkadaşlar merhaba, bakımdan sonra diğer hesabımla giriş yapmaya çalışıyorum ama bu hatayı alıyorum. Arkadaşıma kontrol ettirdim hesabım silindi mi acaba diye, ama nickimi yazdığında görünüyor pilot profilim. Gerçekten sebepsiz bir ban yemiş olabilir miyim? Bakımdan sonra böyle olması nadir de olsa doğal mıdır?

2. smoonrise

smoonrise User

Ban sebebini support sana söyleyebilir , Anasayfa sağ üstten '' ? '' işaretine tıkla çıkan pencerede '' Sorularına cevap bulamıyor musun? O zaman buraya yönel Support '' yazısında Support yazısından mail atabilirsin forumdan açıklama yapamazlar hesap ile ilgili .

Son düzenlenen: 10 Kasım 2020
  3. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Profiliniz gözükmekteyse ban yememişsinizdir, çerezlerinizi ve önbelleğinizi temizleyerek bu sorunun geçmesini deneyebilirsiniz. Sorununuz çözülmezse supporta başvurmanız gerekmektedir.

İyi forumlar.