Error: the xajax javascript...........?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve global_cafcaf tarafından 18 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Error: the xajax javascript component could not be included. Perhops the URL is incorrect.
    ana sayfada sürekli çıkıyor oyun ekranındada aralıkllarla çıkıyor sayfa geçişleri olmuyor oyunla bağlantım gidiyor 1 saat pc başındasam sadece 20 dakikası oyun oynayabiliyorum geri kalanı bu sorunla uğraşıyorum ne olacak bu

2. Aynı sorun bende ve kuzenimde de var. Son 2-3 gündür ana sayfa acayip sıkıntılı.Bütün tarayıcılardan girdim hepsinde de aynı problem var.

3. viper1903

viper1903 User

aynen bende de ayı sorun oluyo çerez filan hepsini temizliyorum ama nafile arada sıkıntı oluyor. tavsiyem oyundan komple çıkın tekrar girin

4. DNS adresinizi özel olarak önceden ayarladıysanız otomatik al a geçirip bilgisayarı yeniden başlatın bende böyle çalışıyor... Aynı sorun bende de vardı.

5. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Java güncellenmediği için bu hatayı alıyor olabilirsiniz. Lütfen java programınızı güncelleyiniz. Ayrıca cevap veren arkadaşımıza teşekkürler. DNS ayarlarını değiştirdiyseniz lütfen düzeltin

İyi forumlar...

6. java yı güncelleme kaldırıp tekrar kurma işlemini java kelimesini okur okumaz yaptım zaten ama nafile

7. FENOMEN

FENOMEN User

8. aynı hatayı opera da alıyorum ? javam güncel

9. Merhaba ,

Mod'umuzun verdiği konuyu inceleyiniz. Ayrıca farklı tarayıcılar ile deneyebilirsiniz. Tavsiye olarak Yandex önerebilirim.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.