Eski bir oyun açıgı ile ilgili

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve hakkı tarafından 2 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hakkı

hakkı User

eskiden bir görev yuzune bedavadan lf3 alma sorunu vardı supporta bildirdim 1 sene sonra gibi bir sure geçti girdim lf3ler halen duruyor şimdi bu hesapla oynamakta istemiyorum ama bu lf3lerde silinmemiş benden :S bu sadece bana mı özel yoksa eski açıgı bulupta kullanan onlarca insan halen bu şekilde oynuyor mu?

2. Çok dürüst bir davranış sizden sadece çok istemiyorsanız lf3leri satıp oyunu oynamak kalıyor ;)

3. Bu benimde sinirimi bozmuştu, 0 lf3'le başlamıştım ben.

4. hakkı

hakkı User

big point oyuncularının hakkını pek savunamıyor galiba eski maillere baktım tarihi bu 03.07.2012
    şimdi gönderdim yine sorun bulamadılar onlar bulamadıysa bende lf3leri satarım konuyu kapatabilirsiniz
    başta yapacaktım hangar bozuktu şimdi düzelmiş size iyi oyunlar
    Yetkililere de ricam oyuncularının haklarını savunmakta bu kadar pasif kalmasınlar.

-ιѕтαηвℓuє- bunu beğendi.
  5. Merhaba ,

Bizler forumda yetkiliyiz ve forum içinde sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Fakat oyunla ilgili ve hesaplara müdahale etmekle ilgili konulara bizler karışamıyoruz.

Konu çözüme kavuştuğuna göre kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.