Öneri Eski Gemileri Haritalara Kazandırmak

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve │►İŁBΔЧ◄│ tarafından 18 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun

1. Evet

100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Merhaba arkadaşlar oyunda çeşitlilik açısından eski goliath serileri (özelliksiz goliath lar, enforcer, baston, veteran, haşmetli) için EBG de her 102ci dalgada strokta rastgele kararsız modül vermesi güzel olmaz mı?

Salvadorr bunu beğendi.
  2. + olarak görsel tasarım olarak birbirine benzeyen gemilerin eskiden olduğu gibi birleştirilmesi gerektiğini düşünüyorum.
    örneğin G-bastion, enforcer, veteran; Vengeance-revenge, avenger. bu gemilere çıkan tüm modüllerin ortak olması gerek.

fenrir58 ve │►İŁBΔЧ◄│ bunu beğendi.
  3. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Öncelikle kurallara uygun olarak öneride bulunduğunuz için teşekkür ederim. :rolleyes:
    Önerinizi "Güncelleme ve Fikir Havuzu İndeks" bölümüne eklemiş bulunmaktayım. ;)
    Öneriniz için teşekkür ederiz. :)

İyi forumlar.

SELGAE ve │►İŁBΔЧ◄│ bunu beğendi.
  4. Destekleriniz için çok teşekkür ederim. Sizlerden ricam oyun içinde chatte bu konudan bahseder bilir misiniz. Oyun azda olsa eski ihtişamına dönsün istiyorum. Plus gemileri alanlar zaten çok takmaz bu meseleyi ama plus olmayanlar için gayet güzel olur. Mesela veteran goliye %10 - 20 arası tp şp çıktığını düşünün adam lvl atlamak için uzun süreli kullanmak durumunda olur.

5. fenrir58

fenrir58 User

plus olanlar için de iyi olur. hem oyun dengelerini çok bozmayacak bir modül kaynağı. hem de elimizde onlarca modül stabilize etmeyi beklerken kararsız parça kaynağımızın olması çok iyi olur. sadece eternal değil de(her şey oraya bağlanıyor invoke/mind daha da kötü hale gelir.) atıyorum yeni bir sandık türü çıksa (astral var aslında ama elde etmesi iğrenç full gemi ile 2k vura vura kapı dönülmüyor) 20 scrap la yaptıklarımız gibi, 50-100 scrap veya başa bir çok parça isteyebilir. mesela triskelion vs parçalarından istese sürekli uri ile sevkiyat çevirmek gerekir vs gibi.. içinde belli bir oranda modül düşme şansı olsa. en yüksek şans nostromo bigboy gibi en güçsüz gemilere. en düşük şans plus lara gibi. kararsız parça kaynağı + yeni modül elde etme şansı. mevcut fikri destekliyorum tek demek istediğim yeni bir modül kaynağının (2k vurarak kapı yapmadığımız) var olması gerektiğini düşünüyorum.

│►İŁBΔЧ◄│ bunu beğendi.
  6. bende şöyle bir öneri sunsam.goliath serisinin tüm gemi özellikleri tek bir goliath da toplansa.hem gemi fazlalığından kurtuluruz hemde goliath gemisini haritalarda daha çok görürüz..örnek olarakta goliath enforcer in %5 hasarı,bastion un %10 kalkanı , veteranın %10 tecrübesi, exaltedin %10 şeref bonusu hepsini tek bir gemiye toplasınlar öteki gemilerde silinsin..al sana mis gibi başlangıç ve orta halli bir oyuncu gemisi....ismide hazır...TOTAL GOLIATH...

7. bak bu da güzel bir fikir aslında ama tasarımsal olarakta önem kazanması lazım bu özellikleri GOLİATH X üzerinde toplayabilirler. ama önce GOLİATH X in lazer tasarımlarını gemiye görsel olarak eklemeleri lazım sırf o yüzden kötü bir görünüme sahip. normal goliath zaten kalmak zorunda GOLİATH plus alınması için.