Eski Görev

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve gezici35 tarafından 13 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. gezici35

gezici35 User

Benim eski görevlerden 1000 goli görevi vardı onu yaparken yakın zamanda yeni görev güncellemesi yapıldı heralde göremez oldum belli bir kısmınıda tamamlamıştım acaba o görev için sportta yazı yazdıgımda geri getirilme olanağı olabilir mi ?

sonuçta eski görev olsada, kolay bir görev değildi ve oyundaki görev listesinde görünüyorken almıştım o görevi bitirene kadar veya iptal edene kadar kaybolmaması gerekmez mi görev güncellemesini oyun yetkilileri yapıyor ama oyuncular memnun kalması gerekirken benim gibi birçok kişi madur oluyor.Bu maduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Konuyla ilgili detaylı bir açıklama yapılmasını istemekteyim yardımcı olursanız sevinirim.

2. Merhaba ,

Forumda duyurusu yapılmıştı ve eski görevlerden kabul edilip tamamlanmamış görevler için Mart sonuna kadar zaman tanınmıştı. Kabul edilmeyen görevler zaten yeni görevler oyuna dahil edildiğinde oyundan tamamen kaldırıldı.

Fakat belirttiğim gibi kabul edilmiş ama tamamlanmamış görevler için Mart sonuna kadar zaman verilmişti. Yine de tamamlanmamış olursa iptal olacağı belirtilmişti.

Buradan duyuruya ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

KARANLIK bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.