Geri bildirim Eski Haritalarda ki Botlar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve !C*O*N*A*N! tarafından 21 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ** botlar el atacakmısnız artık atmayacaksanız bızde bilelim kullanalım.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Haziran 2018
  2. Kuasar

Kuasar Guest

Merhaba,

Lütfen kullandığınız kelimelere dikkat ediniz mesajınızı düzenledim tekrarı halinde ceza alabilirsiniz.

Bot konusunda bizim yetkimiz yok lütfen buradaki duyuru okuyunuz.

İyi forumlar.

3. Göçebe S-Mod'un açıklamasına göre raporlamalar yapılmış, merkez de şikayet üzerinden değil de otomatik sistem üzerinden banlamaya tarafmış. 3. taraf yazılım mevzusu neredeyse her gün gündeme geliyor. Resmi açıklama dışında duyduğum tek farklı cevap da bu şekilde:)

4. Kebirifai

Kebirifai User

Alone wolf beni düşündüren nokta ne biliryormusun?:rolleyes:
    Olayın vahim durumuna bak.:eek:
    Albaylarda botta.Bu oyuncular neye kahretti de Albay rütbesinde ki gemisini riske atıyor.

5. Acilen müdahale edilmesi lazım, böyle giderse 2012'den de beter olacak.

6. O albayların çoğu zaten botla kasılmıştır. Emek verdiği çarı kimse bota atmaz. Çoğunun yedekte çarları bile hazır. Oyunu artık bu duruma el atması lazım. 3. parti yazılım kullandığı tespit edilen kişiye 72 saat içinde gerekli cezaları vermesi gerekiyor. Bakın bakalım o zaman haritada botçu kalıyor mu? Tamamen danışıklı dövüş var. Bizim fikirlerimiz, şikayetlerimiz ve önerilerimizi kimse önemsemiyor.

Parayı veren düdüğü çalar. Botçular da bu oyuna para kazandırıyorlar. Yoksa şu ana kadar ceza alırlardı.

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  7. Eğer albaylığa yükselene kadar 3. taraf yazılım kullanmışsa ve bu süre zarfında tespit edilmemişse vay halimize! Bu konuda şöyle bir önerim var:
    "Program kullandığı tespit edilen kişinin bilgisayarı kara listeye alınsın. Dediğiniz gibi yedek hesabı olsa bile bilgisayarı kara listede olduğu için çoklu hesap kapatma cezası uygulanabilir. Oyun kurallarınca Proxy gibi IP gizleyici program kullanılması yasak zaten. Sistem rahatlıkla bilgisayarın IP'sini tespit edip kara listeye alır. Böylece Kara Listedeki IP'lerden giriş yapan hesaplara da ceza uygulanır."

8. takemyhard

takemyhard User

ikiyüzlülüğe bakarmısınız... artemisin ekibide kendi gibi :) aynı şeyleri yazınca bana ban atıyolar... bunlardan noter katibi bile olmaz yeminlen :)

9. tr1 serverındekı oyuncularınn yuzde 98 bot kulllanırken biz bi şey yapamıyoruz demeniz ne güzel bişey demi
    yapacak olanlara iletin arkadaşım oymuş şuymuş buymuş demeyin
    bot kulllananlar yüzünden biz kasılamıyoruz
    kullananı kese kese - 100 m serfim oldu bu sizin sayenizde

he birde o attığınız link biz yakalayamıyoruz botçuları
    yakalasakta bişey yapmayız diyo bunu farkeetttim

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Haziran 2018
  10. Kebirifai

Kebirifai User

O kadar da değil.Botla kimse Albay olamaz.

11. Mcqeen

Mcqeen User

Albay olan bot kullanıyordur.

12. Benim bizzat bulunduğum klanda vardı. Macro (fare programı) kullanıyorum diyorlardı ama botçu olduklarını biliyordum. Botçulara sövüyorum diye aramız bozuldu. Klandan ayrılıp serveri bıraktım. O kullananların hesapları da hala aktif, oyuna devam ediyorlar. Hesap sabit acemi albay rütbesindeydi. 2 hafta kapı dönünce albaylığı alıyordu. Yani şimdi gözümle gördüğüme mi inanayım yoksa sizin varsayımınızı mı kabul edeyim? Siz de bir düşünün derim.

Son düzenlenen: 24 Haziran 2018
  13. takemyhard

takemyhard User

albay diyo :) general botta yaww :)

14. Kebirifai

Kebirifai User

Senin söylediğin hikaye..
    Ben kendim biliyorum albaylık için ne çektiğimi.

Albay rütbesi emek ister.Boş bırakmaya gelmez.Tıklamayla şunla bunla rütbe olmaz.

Ne yazdığıma bak.Ben albay olunmaz dedim.General Albay bot kullanmaz demedim.

15. Ben bot ile sıfırdan hesap kasıp albay olanını gördüm diyorum. Hesabı fulleyene kadar kutu toplatıyorlar. Uridium ve enerji milyonları görüyor. Hesap fullenince, onlar ile de kapı yapıp rütbe alıyorlar. Yukarıda bir arkadaşta belirtmiş general botta diye. O generalin hesabı botta olmayıp yatsa rütbeyi elinde tutabilir mi? Tutamaz tabii ki.

Siz albaylığı zor almış olabilirsiniz ama bazıları hiç yorulmadan alıyorlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.