Eski Hesabıma Ulaşamıyorum

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve canaltnk tarafından 8 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. canaltnk

canaltnk User

2013 2014 de tr5 de oynadığım darkorbit hesabıma erişemiyorum e postasını biliyorum birtek o zamanlar nicki değiştirince id de değişiyordu ve giriş id'm şekilli oldugu için şuan id mi bir türlü bulamıyorum . Adminler bu konu hakkında yardımcı olursa sevinirm . Destek ekibiniz yardımcı olmuyor . E postayı yazmama rağmen mail gönderildi uyarısı gelsede mail gelmiyor.

2. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle forum içerisinde tamamen büyük harf ile konu açmak yada mesaj yazmak yasaktır. Bu nedenle mesajlarınızı düzenledim. Sorununuz ile ilgili tek yetkili mercii Support ekibimizdir. Forum Takımının bu gibi işlemlere yetkisi yoktur. Ayrıca 6 senelik bir hesabı bulmak kolay bir iş değil, elinizde hesabınız ile ilgili yeterli bilgi olmadan Support ekibimizin sizlere yardımcı olabileceğini sanmıyorum.

E-Mail gelmemesi ile ilgili sorunu Buradaki konunun çözebileceğini düşünmekteyim.

Sormak istediğiniz başka bir sorunuz yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.