eski > •Kıyamet• < kimdir ?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve _KIYAMET_ tarafından 22 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Ben standart olarak giriyorum sorun yok gibi gözüküyordu. :D :)

Bende açılıyor gerisini bilemiyorum. :D Teşekkür ederim :) yapacak bir şey yok. Teknik v.b. sebepler yüzünden. :D

2. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

bilmiyorum valla 3 gün sıkıntı oldu bende :D

1. #BAŞKAN 56,027,819 2. яєηαѕ• 39,358,755 3. [​IMG]♥ ıм_ησт_ησямαℓℓ [​IMG]♥ 37,098,719 4. -•»Bℓųέ•Mέή«•- 35,065,800 5. ŞEHMUZ/ÖZER/AMEDSPOR 32,230,315 6. ☾★_ƒαтι̇н●ΙЧƼЭ_☾★ 27,944,172 7. [​IMG]❤KÖMÜRCÜ67[​IMG]❤JÖH™[​IMG]❤ 27,489,895

şp sıralaması :) en çok kasanlar :)

3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bir ara girilmiyordu ama şimdi sorun yok sanki :D

güzel puanlar :)

4. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Aynen düzgün şimdi :D

Kastık şu 1 günde bakalım :)

Birdahaki 2 katta daha sağlam kasacam inş :) Kasamadım fazla 1 m felan kasacaktım 600 kastık yeter oda :) gerçi daha bugün abc yapacam ama :D

5. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Gelecek x2 kapı ödüllerinde bol bol kasmalar o zaman. :D :)

6. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

tşkler :D :D 2 ay sonra gelir inş :D

7. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Hiç belli olmaz valla :) bir bakarsın 1-2 haftaya gelir. :D

8. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Finallerim başlıyacak ve başladıktan sonra 1 ay ankara :D sıkıntılı bi dönem :D

9. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Umarım finaller iyi geçmiştir. :) :D

------------------------------------------------

Arkadaşlar , beni seven ya da sevmeyenler olabilir saygı duyarım. Sonuç olarak herkesin bireysel düşüncesidir.

5-6 yıl kadar önce başladığım DarkOrbit forumundaki görevimden 12.07.2017 tarihi itibari ile dönmemek üzere ayrılmış bulunmaktayım. Artık foruma ne kadar uğrayabilirim bilmiyorum.

Sanırım ilk zamanlar eski alışkanlık dolayısı ile biraz sık girebilirim. Ama zamanla seyrek girmeye ve bir yerden sonra girmemeye başlarım gibi geliyor.

10. GREED

GREED User

Yapma :( Dönmemek üzere ayrılmasaydın ya :( Forumdaki en eski varlık sendin. En azından gelmeyi bırakma foruma. Seni son 1 aya kadar nerdeyse hiç sevmedim dürüst olursam.Ama şimdi tam ısınmıştım ya :( Gitmeğ.

11. Darion26

Darion26 User

Görüşmek üzere modum, her ne kadar konuşmasakta iyi birisiniz bunu biliyorum.
    Sanırım konuyu kilitletirsiniz artık. :(

GREED bunu beğendi.
  12. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Oldu bile :) Bir defa gitmiştim zaten bundan sonrası olmaz. :D Artık duruma göre demekten başka çarem yok. :)

İmkanlar el verdikçe görüşürüz sanırım. :D Bir zamanlar sohbet ediyorduk merhaba konusunda ama son zamanlarda pek uğramaz olmuştunuz. :) :D

Görevli hesabım komple silinmiş farkettiğim kadarıyla ve görevli konumda kaldırılmış bu konu ayrı yani. :D

GREED bunu beğendi.
  13. GREED

GREED User

Hakkını helal et kıyamet :(

14. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Helal olsun. :) Zaten helal edilmeyecek bir durum yok en azından bana göre :D :)

GREED bunu beğendi.
  15. GREED

GREED User

Sana vaktinde o kadar kaba davrandım bir de :( Her ayın 12'si senin anılmanı sağlayacağım.Forumun temsilcisi olmuştun gözümde artık :(

16. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Forumda çok şeyler yaşandı , yaşanıyor ve yaşanmaya devam edecek. Bakış açısına göre herkes haklı ama önemli olan geç olmadan anlaşabilmek. Ama bu hep zamanında olmuyor geç oluyor. Belki bazen hiç olmuyor. :D

GREED bunu beğendi.
  17. GREED

GREED User

Son felsefen değildir umarım :(

18. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Orasını bilemiyorum. :D Zaman ne gösterecek bakalım. :)

GREED bunu beğendi.
  19. soryy08

soryy08 User

abi :D '' Bizde geldik siz gibi sizde gideceksiniz biz gibi '' bu sözümü birkez daha yazayım burya :D

20. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Benim için bir sıkıntı yok bitti ama sıkıntılar yaşanmaya devam edecek. :D :)

soryy08 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.