Eski Kronos Etkinliği

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ●ĤΛZΛŔ●SΛ√ΛşçĪSĪ● tarafından 24 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaslar eskiden kalma bi hesabim var sadece alpha yapiuodum o hesapta ama bir etkinlik vardi hala var mi bilemiyotum bi kapi yaptigin da hem.o kapiya hem de bshka bir kapi icin sana parca veriodu kronos icin

Ornek verirsek

Sadece alpha yapmama ragmen
    2 beta 1 gamma var ama ben o kapilara asla girmedim daha var mi o etkinlkk ve ismi ney

2. sanırsam o yok hocam hiç denk gelmedim cumartesi günleri 1 kapı 2 parça veriyor o etkinlik var mesela 1 beta yapıyorsun 2 beta parçası geliyor kronos için

3. Onu bnde biliyomda bu baska biseydi

4. Her sene kış ayında gelen, bu sene gelmeyen Skoll kapısında kronos kapısı için yapmamız gereken kapıların herhangi birine 1 parça veren bir kapı. O parçalar da skoll kapısını tamamladıktan sonra size gelmiştir.

Themis. bunu beğendi.
  5. Bilmiyom nasl bsh ama guzel olmush gamma dan kurtardi beni 1 betam var yapmaya

6. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Bahsettiğiniz etkinliği açıkcası anımsayamadım. Eğer @___*ENES*___ üyemizin dediği etkinlikten bahsediyorsanız o etkinlik şuan için takvimimizde gözükmemektedir.

İyi forumlar.