Öneri Eski lazer görünümleri

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ◄™¯¯¯RONALDO¯¯¯◄™CR7 tarafından 10 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Eski ve yeni lazeri seçebilmek ister misiniz?

1. Evet çok isterim.

90,0%
  2. Hayır böyle iyi.

10,0%
  1. Arkadaşlar merhaba;

Bildiğiniz gibi darkorbitte eski lazer görünümleri bence çok iyiydi. Bazı arkadaşlarda eminim benim gibi düşünüyordur. Benim teklifim oyun ayarındaki bir seçenekte eski lazer mi yeni lazer mi diye bir seçenek olabilir. İsteyen eskiyi isteyen yeni lazer görünümünü kullanabilir. Aynı isteyen 2D isteyen 3D kullandığı gibi.

2. Ah ah eski lazerlerde ben daha kalın sıkma argesini yapmadan oyun değişti, hiç o zevki tadamadım :)

3. Hele ki enforce tasariminda rsb sıkmanın zevki paha biçilemezdi.:D

Düzenbaz, Paratoner ve .Paradoks. bunu beğendi.
  4. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Konunuz yanlış yerdeydi, ilgili yere taşıdım.

Fikir güzel bir fikir. Oyuncu arkadaşlarımızdan da destek görürse seve seve haftalık raporlarımızla merkeze iletiriz.

İyi forumlar dilerim...

5. Bunu istemeyen olacağını sanmam. Ayrıca istemeyen arkadaşlarda destek olabilir, sonuçta bunu isteyen ayarlardan kullanabilir istemeyen kullanmaz

6. kesinlikle rsb atışı mı dersin o 3 lü gitmesinimi dersin lazerin mükemmeldi hatta oyunu eski moda çevir seçeneğini dahada geliştirip mordonların felan eskisi gibi gözükmesi felan mükemmel olurdu

7. arkadaşlar bunu kendiniz yapabiliyornsunuz istrseniz internetten biraz araştırın bulabilirsiniz ancak aramalarnızı ingilizce yapın yanlış hatırlamıyorsam darkorbit yayıncılarından killmedium ya da terror the legend bunu anlatmıştı nasıl yapılacağını

8. maalesef o sistem kapatılmış. Sayın fmod lar bence bunu haftalık raporlarınza ekleyebilirsiniz büyük harflerle. :D

9. totoro

totoro User

konu güncel kalsın :D
    Önemli konu (bot, bug ortamında önemi azalsa da ) aciliyeti yok öte yandan olsa güzel olur...

10. Aga b ne zamanlardı :(

+1 verdim.

Sayfayı Paylaş