Eski Oyuncu ile Yeni Oyuncu Ayrımı gelsin mi ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve enes14531299 tarafından 19 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Eski Oyuncu ile Yeni Oyuncu Ayrımı gelsin mi ?

1. Evet

26,7%
  2. Hayır

73,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Eski Oyuncu ile Yeni bir Oyuncunun Hiçbir farkını gözlemleyememekteyim.

Olmasını istediğim fark ve sınıflandırma şu şekilde olmalı;

2006-2008 enes14531299 Sabit %10 DMG %10 SHD %10 HP %10 HON %10 EP

2008-2010 enes14531299 Sabit %10 SHD %10 HP %10 HON %10 EP

2010-2012 enes14531299 Sabit %10 HP %10 HON %10 EP

2012-2014 enes14531299 Sabit %10 HON %10 EP

2014-2016 enes14531299 Sabit %10 EP

2016-2018 enes14531299 -

2018-2020 enes14531299 -

Bu aralıklara göre Oyuncu isimlerinin oyuna kayıt tarihlerine göre yanlarında belirttiğim gibi renklendirilmesi ve ekstra güçlendirici verilmesi fikrindeyim.

Zaman daima rütbede esastır.

2. Reelim

Reelim User

Yeni eski oyuncu muhabbetinden vazgeçmemiz gerek. Oyum kesinlikle hayır.

3. Tam tersi yenilere bu destekler verilmeli. Aradaki fark çok fazla, sen bu farkı arttırmak istiyorsun kabul edilemez.

the-Godfather-KaaN™ bunu beğendi.
  4. -Star-

-Star- User

Kozmetik ayrıcalık gelsin mi desen oyum olumlu olurdu ama bu şekilde aradaki uçurum daha fazla açılır.

5. FearlessGC

FearlessGC User

Adam haklı eskiler yenileri roketiyle kesemeyecekse ne anlamı var oynamanın oyunu bırakıyorum beyler k.g size. bide şöyle bir şey var geçen adama 350 k vurdum adamın toplam 200k canı ve kalkanı var 150k vurmak için harcadığım x4 ve rsb yi geri istiyorum sonuçta o yeni yani benim çeyreğime denk o insan değilki haklıyım bence en üstteki arkadaş öyle diyor.

6. smoonrise

smoonrise User

Bu hali ile merkezin kabul etmesi zor o güçlendiricilerden para kazandığı için :) hesap açılış tarihine göre ekstra bir avantaj günlük girişte verilebilir 25 gün yanında belirtilip yıla bağlı her ay özel bir ödül olabilir . Birde açılış yılına göre değişik renkte bir başlık olabilir yada direk sarı renk ama açılış yılı belirtilen bir başlık . Bu şekli ile kabul göreceğini sanmam bence fikir güzel ama içerik değişmeli bu nedenle olumsuz oy verdim .

7. Bu darkorbit adına çok büyük bir hata olurdu , kesinlikle katılmıyorum . Aksine oyuna yeni oyuncu gerekiyor , eski ve dolayısıyla daha güçlü oyunculara kalıcı şekilde böyle bir destek verilmesi durumunda yeni oyuncuların halini düşünemiyorum . İlla destek verilecekse belki pvp haritalarındayken gemiler bu tür destekler kazanabilirler ( son gelen etkinlikteki hararet etkisi ile bazı gemilerin güçlenmesi bence çok güzel bir özellikti ) , ama bundan fazlası olmamalı .

Eski oyunculara sadakatleri ve bağlılıkları için özel ünvanlar , görsel efektler , kozmetik gemi / droid / pet tasarımları verilebilir . Yani oynanışı kesinlikle etkilemeyen ödüllerin zararı olmaz .

8. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Konunuz için teşekkürlerimi sunuyorum lakin yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.