Geri bildirim Eski Oyuncular İçin Saygı Duruşu

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 15 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu?

1. Evet

78,7%
  2. Hayır

21,3%
  1. Darkorbit bu konuda çok pasif kalmaktadır. Oyunu 10 seneden fazla oynuyorum ancak ne bir tebrik nede bir ufak hediye var bence bunun getirilmesi gerek.

5 seneden fazla oynayan oyunculara özel ödüller:

3 ay vip 1.000.000 uridium ve 1 aylık katlayıcı + indirim , 5.000 galaxy gates enerjisi.

Özel bir ünvan: Yörüngede zamanı büken !

10 seneden fazla oynayan oyunculara özel ödüller:

1 Sene vip , 6 ay katlayıcı ve indirim , 20.000 galaxy gates enerjisi. 10.000.000 uridium.

Özel ünvan: Siz phonixken biz goliath'tık.

2. çok mantıklı ama yapan yok :/

3. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. :)

İyi forumlar.

4. Kesinlikle Katılıyorum.Ödüllerin daha çok kisiselleşmesi gerektiğini düşünüyorum çünkü DarkOrbit bunu bir etkinlik adı altında ulaşılması zor hedefler olarak yapıyor.

5. Yav hakan sen baya egolu birine benziyon gecenki konuya mesajından gördüm.
    Ayrıca başka kullanıcıların konularını kopyalayıp kopyalayıp duruyon.
    Allah ede bu fikir de başkasına ait olmaya...

__LEONİDAS__61 bunu beğendi.

6. 2 senedir forumda değilim yani forumdan kim ne yapmış haberim yok :) Bu tip şeyler doğal zaten moderetörler kapatmış bende hak veririm. Forumda benden önce biri açtıysa o konuyu onun üzerinden destek veririm sorun değil yani :) O mesajı şaka ile karışık yazmıştım ama neyse :)

Egoist olduğumu düşünüyorsan saygım sonsuzdur hakkımda istediğini düşünebilirsin benim için bir problem teşkil etmiyor :)

7. Ya iyi hoşta :D " Özel ünvan: Siz phonixken biz goliath'tık. " biraz komik değilmi bee :)

8. newcode

newcode User

2008 de başlayan birisi olarak konuyu ve ödülleri büyük bir gurur ve heyecanla okuyordum ki şu özel ünvanı görünce tüm ciddiyetim kayboldu :D ama böyle birşey yapılması saçma olmaz bu oyunda o eski oyuncuların emeği çok ayrıca bir şirket yanında çalışan işçiye her yıl zam yapar bu sadık olduğu için aldığı karşılıkltır darkorbitte eski oyuncularını sadakatlerinden dolayı ödüllendirebilir en azından her zaman söylediğimiz biz eski oyuncularız söyleminin bir değeri olur

9. Viraaa

Viraaa User

özel ünvan: siz karstayken biz marstaydik.

«®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
  10. Evet oyu verdim velakin oyuna geçmez çünkü bunlar cimribitcilerdir

__LEONİDAS__61 bunu beğendi.
  11. Hiçbir oyun böyle bir ödüllendirme yapmıyor darkorbitte de böyle bir ödül getirmek saçma geliyor bana kalırsa sadece bir kere oyunu denemek için girip sonrasında da bir daha oyuna girmeyen hesaplar var aynı ödülü onların alması çok gereksiz geldi bana açıkçası desen ki sadece aktifler alsın bu ödülü bu aktiflik olayını neye göre hesaplayacaklar neresinden baksan elinde kalıyor. Sanki ya bana uridium lazım ama para vermeyeyim bana uridiumu hediye etsin birileri demek yerine böyle bir konu açmışsın gibi duruyor.

12. aktif bulunma sürelerini gözlemlenerek yaptıkları faliyet ler sonucunda ödülleri üyelere adil olarak sunabilirler.(bot.vb.hak ihlalleri hariç)

İyi forumlar.

13. Bunu uygulamayı yaptıktan sonra eski oyunculara mail atarak bildirilirse bu oyunu bırakanların geri dönmesini de sağlayabilir hiçbir şey yapmayan dur bir bakayım diye girer belki oynamaya devam eder. Bu sayede sv ler biraz kalabalıklaşır belki

Sayfayı Paylaş