ESKİ S.S.S. PART2

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KARANLIK tarafından 21 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. KARANLIK

  KARANLIK User

  Öncelikle bilgisayarınızda Flash Player yüklü olması lazım. Son sürümünü
  http://www.adobe.com/shockwave/downl...ShockwaveFlash buradan yükleyebilirsiniz.

  Ayrıca bilgisayarınızda çok fazla çerez varsa bu hızınızı düşürür. bu yüzden önce bunları temizleyelim
  Firefox Kullanıcıları İçin;
  -Araçlardan
  --Özel verileri temizleyi seçin
  ---Burada kayıtlı parolalar hariç diğer seçeneklerdeki onay kutusu işaretli olsun ve sonra "Şimdi Temizle"yi seçin.

  İnternet Explorer Kullanıcıları İçin;
  -Araçlardan
  --İnternet Seçeneklerini seçin
  ---Genelden
  ----Temporary İnternet Files bölümündeki "Dosya Sil"i seçin ve çıkan pencerede "Tüm çevrim dışı içeriği sil"in onay kutusunu işaretleyip "Tamam"a basın
  ----Geçmiş bölümündeki "Geçmişi Sil"i seçin ve çıkan pencerede "Evet"e basın
  ---Programlardan
  ----Web ayarlarını sıfırlayı seçin. Çıkan pencerede "Evet"e basın.

  GreenBrowser Kullanıcıları İçin;
  -Araçlardan
  --İnternet Ayarlarını seçin
  ---Genelden
  ----Temporary İnternet Files bölümündeki "Dosya Sil"i seçin ve çıkan pencerede "Tüm çevrim dışı içeriği sil"in onay kutusunu işaretleyip "Tamam"a basın
  ----Geçmiş bölümündeki "Geçmişi Sil"i seçin ve çıkan pencerede "Evet"e basın
  ---Programlardan
  ----Web ayarlarını sıfırlayı seçin. Çıkan pencerede "Evet"e basın.


  NOT: Bilgisayarınızda virüs tarama programı varsa bu internet hızınızı yavaşlatır. Oyun haritanız açılmıyorsa ilk açılışta onu kapatın ki bağlantı süre aşımına uğramasın. Oyun açıldıktan sonra virüs programınızı aktive etmeyi unutmayın...

  Bülent Kaptanın Seyir Defterinden alınmıştır...
   
 2. KARANLIK

  KARANLIK User

  Merhaba uzayın kahraman savaçı pilotları ;

  Bildiğiniz üzere oyunumuzda sürekli yenilikler yapılmaktadır. Bu yeniliklerden CHAT sistemide nasibini almıştır. Ancak son zamanlarda forumda CHAT ile ilgili problemlerde artış olmasından, yeni chat sisteminin çalışma prensiplerinin tam anlaşılamadığını anlıyorum. Gerek chat sisteminin çalışma prensiplerini anlatmak gerekse bu konuda sorulan bazı soruları bir başlık altında toplayarak anlatmanın faydalı olacağını düşünüyorum.

  Yeni Chat Sistemi :

  İnternet kullanıcılarının eskiden beri alışık olduğu bir sözcük olduğundan SOHBET yerine bende CHAT kelimesini kullanacağım. Yeni chat sistemi oyunculara 4 ayrı kanalda (odada) aynı anda sohbet edebilme imkanı veriyor. Bunlar sırasıyla ;
   • Global Odası
   • Şirket Odası
   • Klan Arama Odası
   • Klan Özel Odası

  [​IMG]

  Global Kanalı
  Bağlı bulunduğunuz sunucuda (TR1, TR2, Global vb.) tüm şirketlerin (EIC, VRU,MMO) oyuncuların hep birlikte sohbet edebildiği kanaldır. Burada yazılanları CHAT penceresi açık olan ilgili sunucunun tüm oyuncuları görebilmektedir. Şirketler arası mesajlarda kullanılır.

  Şirket Kanalı
  Yine bağlı bulunduğunuz sunucuda üyesi olduğunuz şirket oyuncularına özel, aynı şirketten oyuncuların sohbet edebildiği kanaldır. Bu kanalda yazılanları sadece aynı şirketten olan oyuncular görebilir, diğerleri göremezler. Şirket içi mesajlarda kullanılır.

  Klan Arama
  Oyuncuların ve Klanların buluştuğu kanaldır. Her şirkete açıktır ve sadece klan arama, klana üye davet etme mesajları için kullanılmalıdır.

  Üyesi Olduğunuz Klana Özel Kanal
  Eğer bir uzay klanına üye iseniz yanlızca ilgili klan üyelerinin görebildiği bu odayı mesaj için kullanabilirsiniz.

  Chat odaları arasında üstteki resimde görülen CHAT penceresinin kaydırma düğmeleriyle gezebilir, CHAT penceresini boyutlandırabilir ve aşağıdaki resimde görülen size özel yazı boyutu animasyon ve oda haberleri (system mesajları) ayarlarınızı yapabilirsiniz.

  Chat Sistemini Kullanmak İstemiyorum
  Eğer chat sistemini kullanmak istemiyorsanız dilediğiniz zaman tekrar açmak üzere tamamen kapatabilirsiniz. Bu size oyunda bir miktar ek performans artışı sağlar. Bunu yapmak için aşağıdaki resmi inceleyiniz.

  [​IMG]

  Chat Sisteminden Uzaklaştırma (BAN) Nedir ?
  Oyuncularımızın içinde burada yazılı chat kurallarına aykırı hareket edenler ya SYSTEM tarafından otomatik olarak, yada ilgili kanalı takip eden Chat Moderatörü tarafından kural ihlali cezasıyla ;    • Kısa süreliğine uzaklaştıralabilinir (KICK)
    • Dakika Cinsinden
    • Saat Cinsinden
    • Gün cinsinden
    • Süresiz olarak tamamen
  Uzaklaştırılabilinir. (BAN)

  Uzaklaştırma cezasını ister CM isterse SİSTEM versin, neden uzaklaştırıldığı ile, ilgili oyuncunun mesaj olarak yazdıkları ve cezayı verenin kimliği otomatik olarak kayıt edilir. Uzaklaştırma cezası verilen oyunculara ilgili kanalda ceza aldığı ve cezanın bitiş zamanı bildirilir.

  NOT : Bir kanaldan ceza aldığınızda diğer kanallardan almış olmazsınız. Her 4 kanalın ceza sistemi ve kanal operatörleri ayrı ayrıdır.

  Uzaklaştırma Cezaları Ne Zaman Sona Erer ?
  Verilen cezanın süresi bittiğinde sistem otomatik olarak cezaları kaldırır.

  NOT : Eğer ceza süresi bitmesine rağmen halen CHAT sistemine giremiyorsanız öncelikle kullandığınız web tarayıcısının çerezlerini ve geçmiş bilgisini silip deneyiniz. Yinede giremezseniz farklı bir tarayıcı ile aynı şekilde deneyiniz. En son çare olarak durumu SUPPORT.TR@DARKORBIT.COM adresine eposta gönderek bildiriniz.

  Görevli Kanal Operatörlerinin (CM) haksızlık yaptığını, ilgili kanal operatörlerini şikayet etmeyi veya aldığınız cezayı haketmediğinizi düşünüyorsanız CHAT penceresinin resmini klavyenizdeki PrtScn tuşuna basıp çekerek, bunuda bir resim işleme programında yapıştırıp dosya olarak saklayarak yine SUPPORT.TR@DARKORBIT.COM adresine eposta gönderek bildiriniz.

  Chat Kuralları için buraya, kanal operatörlerinin görev ve sorumlulukları içinde buraya tıklayınız.

  Lütfen Unutmayınız !!!

  Chat sisteminde her yaştan ve her cinsiyetten oyuncular bulunmaktadır. Kendinize ve yakınlarınıza yapılmasını istemediğiniz hiç bir şeyi sizlerde başkalarına yapmayınız. CHAT oyuncuların iletişim kurmalarını kolaylaştırmak ve oyunu daha zevkli hale getirmek amacıyla kullanılmalıdır.

  Hepinize iyi sohbetler ve iyi oyunlar.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Kasım 2013
 3. KARANLIK

  KARANLIK User

  Merhaba uzay pilotları

  Bilindiği üzere Darkorbit bigpoint firmasının onlarca online oyunundan bir tanesidir. Oyuna üyelik için aşağıdaki adresler kulanılmaktadır.

  01- http://tr.bigpoint.com/signup/

  02- http://darkorbit.bigpoint.com/index.es?action=externalSignup&sid=455edfb6d649645b1f9f6e053122c0b6

  03-http://darkorbit.oyun.ekolay.net/index.es?action=externalSignup&sid=c06f9024b71a20d882fb28203918c61b

  Oyun hesabınızı hangi adresten oluşturursanız oluşturun, oyun bilgilerini oyun ana sayfasında ÜYELİK BİLGİLERİMİ DEĞİŞTİR linkiyle değiştirebilirsiniz. Ancak bunun bir istisna mevcuttur.

  Eğer oyun hesabınızı http://tr.bigpoint.com/signup/ üzerinden oluşturursanız bigpoint tarafından sağlanan diğer oyunlara da aynı hesap bilgileriyle erişebilmektesiniz. Dolayısıyla oyun hesap bilgilerinizi değiştirmeniz bu adresten yaptığınız ana hesap bilgilerini değiştirmemektedir.

  http://tr.bigpoint.com/signup/ adresinden yaptığınız ana oyun hesabı üyelik bilgilerini değiştirmek için http://tr.bigpoint.com/mybp/ adresini kullanmalısınız.

  İyi oyunlar
   
 4. KARANLIK

  KARANLIK User

  Merhaba uzay pilotları

  Bildiğiniz üzere 15 tatil (okulların yarı yıl) tatiliyle birlikte TR. internet alt yapısı daha fazla oyuncu ve internet gezgini nedeniyle yoğunlaşacak. Oyunda performansı artırmak için yapılması gerekenler aşağıdaki resimlerle anlatılmıştır.
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  3 ncü Resimde gösterilen ;

  Flash Player Hızını Öğrenmeniz için Klavyeden ( F) Tuşuna tıklayın
  FPS 45 ve Üzeri Çok iyi
  FPS 30 ve 40 iyi
  FPS 25 ve 30 orta
  FPS 15 ve 25 zayıf
  FPS 1 ve 15 çok zayıf


  Resimde görüldüğü gibi Chat Kapandı, Diroitler Gizlendi, Müzik/Ses Kapandı, Böylece oyun hızı artacaktır.

  Darkorbit Flash Player Destekleyen bir oyun olduğu için Flash Player hızını düşürmemek için yapmanız gerekenler!


  1.p2p ( Ares , Lime Wire) vs. Programlar.
  2. İCQ, MSN, Team Speak
  3. Vrüs Tarayıcısı.. Özet olarak veri alımını sağlayan programları kapamak.
  4. Oyun ekranında (Chat eğer kullanmıyorsanız), Diroit, efekler, Müzik vs. oyun ekranında kalabalğını azaltmak Flas Payer hızını artırır.


  Daha fazla ayrıntılı bilgi için burayı okuyunuz.

  İyi oyunlar
   
 5. KARANLIK

  KARANLIK User

  Merhaba Uzay Pılotları!Vip Üye olanlar Roketleri iki kat daha hizli atabilecekler.
  Roket-Turbo CPU ile kombine etdiginizde normal Roketatar-Hizinizin 4/1 (dörtdebiri)ne kadar cikiyor!

  iyi oyunlar!
   
 6. KARANLIK

  KARANLIK User

  Merhaba Uzay Pilotları,

  Hesabınızın Güvenliğini Sağlamak,
  Son zamanlarda oyun içinde bazı arkadaşlarımızın ekipman eksikliği ve hatta hesaplarının çalındığına dahil şikayetler çok fazla sayıda gelmektedir. Bu durum kullanıcıların hesap güvenliğini sağlayamamasından kaynaklandığı tespit edilmiştir. Hesabınızın güvenliği sizlere aittir, hesap paylaşımında bulunmak yasak olduğu gibi, hesabınızın güvenliğini tehdit etmektedir.


  Örneğin; çok güvendiğiniz bir arkadaşınıza hesap bilgileriniz paylaşırsınız, kendisi her ne kadar güvenilir olsa da bu kişinin bilgisayarında illegal programlar veya trojen olup olmadığını bilemezsiniz. Bir çok oyuncu da bu durumdan mağdur olduğu görülüyor.

  Aşağıda belirteceğim konulara dikkat etmeniz, hesabınızı daha güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

  1. Tahmin Yöntemi Basit Şifre
  Herkesin anlayacağı gibi şifreyi tahmin etmektir. En basit hesap çalma yöntemi olmakla beraber en çok kullanılan yöntemdir. Bu güne kadar kim 8 haneli bir şifre için 12345678′i kullanmadı ki ?


  Korunma Önlemi

  Belirleyeceğiniz şifreniz tamamen harf, rakam ve karakter kombinasyonundan oluşsun. Bu kombinasyon içerisinde anlamlı sözcük bulundurmamaya özen gösterin. Özellikle kişisel bilgileriniz (ad, soyad, doğum tarihi) şifrenizin içerisinde yer almasın.


  2. Mail Hacking Yöntemi,

  Hemen hemen bütün sitemlerde hesap açarken mail adresimizi kullanıyoruz ve hesap bilgilerimiz mail adresimize ulaştırılıyor. Ayrıca sistemdeki üyeliğimizin şifresini mail adresi yardımıyla da öğrenebiliyoruz ya da sıfırlayabiliyoruz. Dolayısı ile mail adresimizin çalınması durumunda hesabımız da tamamen elimizden gidecektir.

  Korunma,
  Temel olarak bu yöntemden korunmak çok kolaydır. Sisteme üye olurken kullandığınız mail adresi ile güncel olarak kullandığınız mail adresi farklı olsun. Mümkünse önemli sistemlere özellikle sosyal paylaşım sitelerine üye olurken kullanmak için farklı bir mail adresi açın ve kimseyle paylaşmayın ve en önemlisi hesabınızın şifresi ile mail adresinizin şifresi kesinlikle farklı olsun.

  3. Pc Hacking Yöntemi,
  Tüm güvenlik önlemlerinin başında kişisel güvenlik gelir. Bilgisayarınıza erişen birisi tüm hesaplarınızı, kişisel bilgilerinizi rahatlıkla görebilir ve kontrol edebilir. Hatta günümüzde o kadar gelişmiş casus yazılımları vardır ki sizin yaptıklarınızı görüntülü olarak kayıt altına alabilir.

  Korunma,
  Temel olarak yapmanız gereken bilgisayarınızda bir antivirüs bulundurmak ve güncel tutmaktır ancak bu hiçbir zaman tek başına yeterli olmaz. Kesinlikle bilgisayarınıza bir başkasına uzaktan erişim izni vermemektir.


  4. Cookie (Çerez) Hacking,
  Cookie web sitelerin sizi bir dahaki girişinizde tanıyabilmesi için bilgisayarınıza bıraktığı bilgi parçacıklarıdır. Cooki Hacking’de saldırgan sizin cookie bilgilerinizi alır ve kendi bilgileri ile değiştirir. Bu sayede siteye giriş yaptığında sistem onu siz olarak algılar ve sizin oturumunuza erişmesine izin verir.
  Korunma,
  Bir saldırganın cookie hackin yapabilmesi için mevcut site üzerinde kullanılabilir bir XSS açığı bulunması gerekmektedir. Bu sebeple Xss’de güvenliği sitenin alması gerekmektedir. Ancak Xss bulunan sitelerde hesaplarınızı korumanız da mümkündür. Nasıl mı ?
  Xss açığını kullanmak için sniffer adı verilen bir sistem kurulur ve kurban bu sisteme site üzerinden yönlendirilir. Bu yüzden hiçbir zaman hesabınızın bulunduğu bir site üzerinden güvenmediğiniz linklere tıklamayın. Bu xss hakkında alabileceğiniz en basit önlemdir. Ancak kesin ve etkili bir çözüm isterseniz cookielerinizi kontrol altında tutmak için piyasada birçok program mevcuttur.

  5. İhmalkarlık,
  Evet, başlığı yanlış okumadınız. Bana göre hesap çalma yöntemlerinde tahminden sonra ikinci sırayı ihmalkarlık alır. İhmalkarlıktan kastım güvenliğinizi ihmal etmektir. Şifrenizi bir yere yazmak ya da yanlışlıkla birisine söylemek bunların başında gelir. En çok yapılanı ise şifremi hatırla kutucuğunu sizden başkalarının erişebildiği bilgisayarlarda işaretlemektir.
  Korunma,

  Basit şeyleri hiçbir zaman küçümsemeyin. Özellikle sizden başkasının erişebileceği yerlerde oturumlarınızı açık bırakmayın ya da şifremi işaretle gibi kutucukları doldurmayın. Ayrıca temel sosyal mühendislik yöntemlerine kanmayacak kadar akıllı olun.

  6. PC Cafe kullanıcıları için Korunma,

  Özellikle internet cafe ortamından oyuna giriş yapan oyuncularımızın, hesaplarının güvenliği için oyun sonunda oyunu normal usullerle ÇIKIŞ bağlantısını kullanarak terk etmeleri gerekir. Kullandığınız ve size ait olmayan bilgisayarda internet tarayıcısının çerezlerini, geçmiş bilgisini temizlemeyi ihmal etmeyin ve asla ve asla şifremi hatırla kutucuğunu işaretlemeyiniz.


  Oyun içi Sahtekarlar,
  Asıl sorunu yaratan ***********lık tekniğidir. Oyun içinde veya dışında bir diğer oyuncunun sizi alenen kandırması sonucu kendi isteğiniz ile para, hesap, kaptırmanız anlamına gelir. Hesap bilginizi kendi isteğiniz ile teslim ettiğiniz için genellikle CM'lerden destek alamazsınız. Sinir bozucu bir durum olsa da oyunun mantığı gereği nasıl gerçek hayatta kötü niyetli insanlar varsa Darkorbit’te bu tür insanların olduğunu kabul etmeniz gerekir.

  01. Hiç bir Admin veya CM. sizin hesap bilgilerinizi istemez. Hesabınızla ilgili her türlü işlem oyunun ana sayfasında yer alan üye ID. Numarası ile yapılır.


  02. Hiç bir CM. ve Admin size ücret karşılığı veya SMS. karşılığı uridium gönderemez. Size gelen bu tür tekliflere itibar etmeyiniz.


  03. Özellikle msn. yoluyla tanımadığınız kişlerden aldığınız URL (web adresi) bağlantılarına tıklamayın, size karşıdan dosya gönderilmesine izin vermeyin, gönderilen dosyalarıda kabul etmeyin.

  Başıma geldi ne yapacağım ?
  Sakin olun, bir bardak su için, support'a bir Ticket açıp durumu açıkça bildirin ticket olay saatini ve dolandıran oyuncu adını yazmayı ihmal etmeyin. Support hesabı geri vermeyecektir ancak en azından aynı kişi için birden fazla şikayet varsa o oyuncunun daha fazla can yakmasını engellemiş olursunuz.
  Oyun sistemimiz gerek alt yapı, gerekse yazılımsal yönden oldukça güvenlidir. Bugüne kadar gelen şikayetlerde oyuncularımızın yukarıda anlatılan kişisel güvenlik önlemlerini almadıkları için hesaplarını kaybettiklerini unutmayın...

  Hesap sorumluluğu size aittir ve lütfen basit ama hayati önem taşıyan önlemlerinizi alın.

  Saygılarımızla
  Darkorbit Türkiye Takımınız.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Kasım 2013
 7. KARANLIK

  KARANLIK User

  Merhaba Uzay Pilotları,

  [​IMG]


  1. http://imageshack.us/ sitesine girin.

  2. Brows yazan yere tıklayarak yüklemek istediğiniz resmi bulun ve seçin

  3. Upload Now butonuna basarak bekleyin.

  4. Upload işlemi bittiğinde ekranın sol tarafında linkler göreceksiniz.

  5. Direct Link seçeneğindeki linki kopyalayın

  6. Forumda resim eklemek istediğiniz konuya gelin ve Yeni Cevap tıklayın.

  7. Açılan bölümde ‘’Araya Resim Ekle’’ butonuna basın

  8. Açılan pencereye kopyaladığınız linki yapıştırın. Açılan pencerede bir http:// göreceksiniz. Ama sizin kopyaladığınız linkde de http:// mevcut. Açılan penceredekinin silindiğinden emin olun.

  9. Cevabı Gönder i tıklıyoruz.​

  Saygılarımızla

  Darkorbit Türkiye Takımınız.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Kasım 2013
 8. KARANLIK

  KARANLIK User

  Merhaba Uzay Pilotları,

  “Cash for Action” ödeme sisteminin adı “GratisPay” oldu. Ama Ödeme şeklidne bir değişiklik yok. Bu ödeme sistemiyle oyun içinde Uridiumlara ücretsiz sahip olacaksınız.

  Eğer sorularınız varsa lütfen bp-support@bpayments.deadresine mail atınız. Bu ödeme sistemi hakkında gerekli bilgileri biz Darkorbit Supportlarından öğrenemezsiniz.

  Darkorbit Türkiye Takımınız.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Kasım 2013
 9. KARANLIK

  KARANLIK User

  [​IMG]


  Merhaba Uzay Pilotları;

  [​IMG]

  Soru;
  Uridium kazanmak için ne yapmalıyım?

  Cevap;

  Genel olarak Cash For Action/Gratispay reklam ortaklarının tekliflerini tamamlayarak Uridium kazanabileceğiniz bir organizasyondur.( Örneğin bir ankete katılmak, bir websiteye üye olmak gibi.) Sadece bu tekliflerden birini seçin ve "Yapmanız Gerekenler" kısmındaki yönergeleri takip edin. Teklifi başarıyla tamamladıkran sonra Uridium size kısa bir süre içerisinde aktarılacaktır.
  Bir teklifi tamamlarken lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olmasına dikkat edin. Girdiğiniz bilgilerin gerçek olmaması durumunda servisleri kullanmanız süresiz olarak yasaklanıp oyun yayıncısına bilgi verilecektir.

  Soru;
  Uridium hala gelmedi. Ne yapmalıyım?

  Cevap;

  Uridiumlarınızın gelmemesi durumunda Öncelikle tamamladığınız teklifin "Teklif durumu" kısmında yer alıp almadığını kontrol edin ve belirtilen tahmini bekleme süresinin geçtiğinden emin olun. Eğer durum böyleyse "Problem Bildir" linkini kullanarak sorunu bildirebilirsiniz.
  Soru;

  Bir teklife tıkladığımda sayfa tamamen boş ya da hiç bir şey çıkmıyor?

  Cevap;

  Bilgisayarınızda reklamların görüntülenmesini engelleyen bir ad-blocker yazılımı kullanıyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda bu tip yazılımları kapatmanız gerekmektedir. Bunun nasıl yapıldığı kullandığınız yazılıma göre değişir.


  Soru;

  Ad-blocker nedir, neden kapatmalıyım?

  Cevap;

  Ad-blocker pop-up veya banner reklamlarının görüntülenmesini engelleyen bir yazılımdır. Ad-blocker yazılımları pek çok türde kullanılabilir; tarayıcı eklentisi, harici yazılım veya internet-güvenliği yazılımınızın bir parçası olabilir.
  Platformumuzda bulunan tekliflerden bazıları ad-blocker kullanıldığı durumda hiç gözükmeyebilir veya eksik gözükebilir. Bu nedenle SponsorPay tekliflerinde yer almadan önce bilgisayarınızda kurulu ad-blocker tipi yazılımları deaktive etmeniz gerekmektedir.
  Ad-blocker programını nasıl iptal edeceğiniz hakkında sorularınız için yazılımı üreten firmanın websitesinden yararlanabilirsiniz.

  Detaylı bilgi için BURADAN bilgi alabilirsiniz.

  NOT : Arkadaşlar bazı kısımlarda ücretli ücretsiz teklifler mevcuttur.Lütfen detayını inceledikten sonra işlemleri yapınız.

  Bedava Urudium kazanmanın yolu Cash For Action da ikramiyeleri alabilmek için istenilenleri tam olarak yapmanız gerekmektedir. Farklı seçeneklerden faydalanarak uridium kazanabilirsiniz. Eğer bir sorunla karşılaşırsanız destek alabilmek için
  bp-support@bpayments.de adrsine mail atabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  Darkorbit Türkiye Takımınız.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Kasım 2013
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.