Eskilerden Gelenler

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Eternity_Reborn tarafından 7 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Selamlar herkese ben oyunu yaklaşık 4 sene önce bırakmış bir kişiyim. Ortalama 6.5 senelik oyuncuyum (gönül ister eski nicklerimi vs yazmak tanıyan olursa fln ama hesaplar halen aktif olabilir :D) , BSGO kodunu vs görünce atayım bir tane köşede dursun dedim. :) Ciddi başlamak amacım yok bidaha düşmem o işe heralde burdan olsun oyun içi chat olsun muhabbet çıkar diye geldim...

Genel olarak neler yapıyorsunuz şöyle bir hal hatır sorayım oyunda 4 senede ne oldu? Ben en son 2 full+full bir full hesapla bırakmıştım yok yok denilecek seviyedeydik 10 havoc 10 hercules 45lf4 41 arge şu an üstüne ne kadar payment eklediler? Bayada tasarım vs çıkmış 400k damage konularını gördüm gözlerim açıldı :D

Baya uzun zamandır girmiyordum oyuna ama şöyle bir göz atınca kitlemizin bayağı azaldığını hissettim bir ara Süper Modluğunu yaptığım büyük darkorbit kullanıcı forumu vardı, kapanmış. Sosyal medya bitmiş. Günümüz oyunlarının rağbet gördüğü Twitch vs zaten yok , burdada öyle eskisi gibi muhabbet yok takılacak DO platformu vs kalmadı mı?

Gelenlerin çoğu şikayet etmeye konu açıyor heralde halen 3. parti yazılımların clicker vs muhabbeti var. Ben bıraktığım ara aslında bu programlar bitmek üzereydi diye hatırlıyorum. Canı sıkılanları konuya alalım bildirim geldikçe sohbet ederiz. Tabi gelecek kullanıcı kaldıysa :D:D:D

ReuelTolkien ve FlamesLordTR bunu beğendi.
  2. Prejiva

Prejiva User

Oyuncu azlığı konusunun abartıldığını düşünüyorum. Belki oyunun kalabalık zamanları (18-22) benim oyun saatlerime denk geliyor da olabilir. Oyundaki PaytoWin sistemi değişmedi. Seçenekler artırılmalı. Üstelik oyuncunun kar sistemi düşünülmüyor. Örnek olarak şu an GG enerjisi özel satışı aktif ve 500 galaxy gate enerjisini 29.90'a vereceğini ve bunun %50 daha karlı olacağını söylüyor. Şöyle ki 500 gg = 50.000 Uridium değerindedir. Oysa ben 29.90'a 30.000 Uridium çekersem (x4) 120.000 Uridium elde etmiş oluyorum yani 1200 GG değeri alıyorum ki bu daha karlı.
    Onun dışında oyunda lag'lar aşırı arttı. Düşmandan kaçtığımı sanarken uzaktan uzaktan 50k - 60k hasar alıyorum. Hiçbir server'da eski chat tadı yok. Küfür ediyorlar ve ayrıca chat ceza sistemi değişmiş(!) Geçenlerde chatte CM'yi çağırdılar ama bakan olmadı ve ben de aynen şöyle dedim: "Bana sorabilirsiniz ben cmyim :)" Böylece mis gibi 1 ay ceza (sebep: cmyi taklit etmekmiş) aldım. Support ise banı haklı buldu ve kalkmayacağını söyledi. Her neyse.
    Bunların dışında yeni gelen gemiler hoş. Oyuna yeni lazerler falan da geldi. Bu tür yeniliklere çok ihtiyacı var oyunun çünkü durağanlık yozlaşmayı getirir. Gecenin bu saatinde içimi döktüm iyi geldi .d Umarım başını ağrıtmadım. Şimdi anatomi çalışmaya gidiyorum iyi geceler :)

3. Yok hocam ne baş ağrısı eskiden forumun tadı bu muhabbetlerle dönüyordu olması gereken forumda hem yardımlaşıp hem sohbet edebilmek ;)

Doğrusu sunucuyu yoklama fırsatım olmadı ileriki mapleri vs şu an nasıldır bilmiyorum. Alternatif platformlarda kimseyi bulmadım ona şaşırdım en azından orlarda 30-40 kişi vardır diye düşünüyordum...

Chat banına ve lag olayına üzüldüm bu aralar sunucu birleştirme vs yazılmış oyun yoğun çalışmada sanırsam, biz oynarken chatte her türlü geyik dönerdi bir ay biraz fazla olmuş, sayılı gün çabuk geçer diyelim. Ayrıca hayırlı çalışmalar bende hukuk sınavlarıyla uğraşıyorum geceleri sessiz oluyor güzel çalışılıyor :)

Prejiva bunu beğendi.

4. Oyuna başlama derim yoksa başını ağrıtır. :D

5. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Eski forumda bende moderatörlük yapıyordum şuan olduğu gibi ancak eski işinizi kötülemenizi hiç tasnif etmedim. Darkorbit Türkiye forumu her zaman aktif bir oyuncu kitlesine sahip oldu ve olacaktır.

İyi forumlar

6. Yok zaten eskisi gibi oyun vs oynayamıyorum. Satın aldığım oyunların bazısı fln duruyor arada açar takılırım, maksat geyik olsun :)

Kötülemek gibi bir niyetim yok modum, bahsettiğim forum özel kullanıcıya ait bir forumdu, resmi ekipte görev almadım. (Resmi moderatörlük istedim aslında ama o zaman için şartlarım tutmadı :D)

7. Labirent

Labirent Guest

Anladım :) bence biraz uzak kalınca kopmuş olabilirsiniz. Tekrar başlamanızı öneririm

Eternity_Reborn bunu beğendi.