Destek Eşyalar Yok Olmuş

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve -LİDERİN_YÜKSELİŞİ- tarafından 10 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Oyuna bayağıdır girmiyordum, sanırım en son 2 yıl önce girmiştim. Dün giriş yaptım ama envanterimde neredeyse bütün eşyalar yok olmuş. Şuan bazı eşya isimlerini unuttum ama silahlar, kalkanlar, hızlar, robotlar vs. yok olmuş. Sadece 1 tane mavi roketatar, 1 tane dandik bi lazer ve sanırım dandik bi tamirci robot kalmış. Bunlar dışında 4 tane uri ile alınan ve 4 tane kredi ile alınan droidler duruyor. Gemilerde duruyor. Ticket attım dün gece ama başına gelen var mı ya da tarayıcıdan uygulamaya geçildiği için benim mi ekstra bir şey yapmam gerekiyordu bunun olmaması için?
   
 2. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  3 durum aklıma geliyor.
  1. Yanlış sunucudasınız
  2. Yanlış hesaptasınız
  3. Ögeler hesabınız HOLD'da, yani askıda olduğundan ögeler silinmiş olabilir. Bu durumda eğer çok geç değilse support ögelerin geri getirilmesi için işlem yapabilir.
   
 3. İlginiz için teşekkür ederim, başka sunucuda hesabım yoktu, yine de kontrol için diğer sunuculara bakmak istediğimde butonları mavi değildi yinede bi girip bakayım dedim ve şirket seçim ekranı geldi. Sonra hangarda ki gemilerimi incelerken bütün eşyalarımın olduğu bi gemi buldum meğerse her geminin eşyaları ayrı oluyormuş önceden böyle değildi şuan bi sıkıntım kalmadı yani. Ticket ı da kapatacağım. İyi çalışmalar.
   
  .Paradoks. bunu beğendi.
 4. _KIYAMET_

  _KIYAMET_ User

  Aslında zaten öyleydi :) yani bir gemiye takılan ekipman başka bir gemide ekipman kısmında gözükmüyordu. :) Çünkü eskiden beri başka bir gemi için ayrı ekipman dizilmesi gerekiyordu veya boşalt yerleştir tarzında gemiden gemiye geçiriliyordu. :) Sadece tasarımlar farketmiyordu yani onlar ayrıldı. Eskiden Goliath'a ait olan tasarımlar arası geçişlerde ekipmanla uğraşılmıyordu. :) :D

  Hesabını bulmana sevindim. :)