Eternal Bug

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve Y*A*R*A*S*A tarafından 28 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
 1. Gün gelecek şu oyunu bugla hile oynayan kişiler kimsenin kalmadığı bir oyunda yalnız başlarına kalacaklar, şimdi sıralamadayız en iyisi biziz diye geçinsinler, oyuna yeni başlayan yok olsa bile en fazla 1 haftaya bırakır bırakmak zorunda kimle rekabet edecek? Bu neyin aç gözlüğü anlamıyorum, al kardeşim bütün şerefler rütbeler en iyi ekipmanlar sende olsun birincide sen ol en iyisi de sen ol, oyun bitip gidiyor oyuncu sayısı sürekli azalıyor, savaş yapmak diye bir şey kalmamış rekabet ortamı yok ki, valla kapansın bizde rahatlayalım hilesi bitmez bugu bitmez adalet yok rekabet yok e keyfide kalmıyor ki böyle olunca, daha içimde söyleyeceklerim var ama herkesin bildiği şeyleri tekrar tekrar yazmaya gerek yok, isterim ki oyun sıfırdan çıksın farklı farklı bölümleri olsun ilk 5 yıl ikinci 5 yıl gibi gibi, herkes istediği yerde istediği özelliklerle oynasın keyif almaya baksın, rütbe sıralama bunları isteyen şuan ki halinde devam etsin anlamsızca oynasınlar nasıl olsa bıkıp bırakacaklar kendileri ile birlikte binlerce oyuncuyu oyundan kopararak.
   
  zalim bunu beğendi.
 2. #Avicenna

  #Avicenna User

  diyorum :)) peki sen ne diyosun banlamaya denk geldin mi şu zamana kadar.. hile yaptığını bildiğin kaç hesap kapatıldı? yada hangi bugdan kim ban yedi?
   
 3. TTJ-CEO

  TTJ-CEO User

  Biz halen bir gelişme beklemekteyiz,yanlarına kalmaz umarım.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Mart 2021
 4. 6 ay önceki obsidyen bugunu tekrar inceleyip ekstra ceza verileceği bildirisi yapılıyor lakin gözünüzün önünde defalarca raporlanan bu buga müdahale neden gelmiyor sayın adminim ?
   
 5. .Mephistos.

  .Mephistos. S-Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Bizler de sizleri anlıyoruz tepkilerinizde haklı olduğunuzun farkındayız ancak elimizden bir şey gelmediği için (Raporlamak ve Bildirmek dışında) sizlerden anlayış ve sabırlı olmanızı rica ediyoruz hepimiz biliyoruz ki bizler de birer oyuncuyuz herkes gibi.


  Tersine veriyi ben veriyim size Milyon Milyar x4 kasan oyuncuların ne yazık ki bir kısmı sadece ceza aldı. Bot kullanımı hakkındaki cezai işlemler için gerekli çalışmaları yürütüyoruz ve bu konunun üzerine fazlasıyla düşüyoruz.


  Ceza verileceğinden eminiz ancak aşamaları tam olarak tamamlanmadığı için paylaşılmadı.


  Arkaları sağlam derken ne söylemeye çalıştığınızı tam olarak açıklayabilir misiniz? Supporta ilgili bilet numaranızın olduğu bir bilet daha iletebilir misiniz? Bazı sebeplerden dolayı bazı biletler gözden kaçabiliyor sonuç olarak onlara da insanlar bakıyor kimse makine değil. Gecikme ve hatadan dolayı arkadaşlarım adına ben sizden özür dilerim.


  Yapılan hiçbir hile kimsenin yanına kalmayacaktır.


  Bu bug için şu an işlemler devam etmekte olduğu için çözülmesi biraz daha zaman alıcak bu sebeple biraz daha sabırlı olmamız gerekiyor.

  -------------

  Konu içeriğini farklı konularla karıştırmaya devam etmeyiniz aksi halde konu kilitlenecektir. Birbirimize karşı saygılı olalım. Ayrıca .Sancak. arkadaşımın yaptığı işleme gelecek olursam yapılan işlem gayet yerindedir çünkü siz yapmadığınız bir şeyle iftiraya uğramış olsaydınız bunun cezasız kalmasını istemezdiniz. Haksız İtham : Suçun kesinliği, kanıtı olmadığı halde kişiyi o suç ile suçlamaktır. Yapılan itham durumu şirkete yapıldığı için ceza alması gayet uygun durumdadır ve kurallar gayet açıktır.

  İyi Forumlar.
   

Sayfayı Paylaş