Eternal kapısı hakkında

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Dontforgetme tarafından 4 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum da Bir eternal kapısı 0-100. Dalga boyunca toplam kaç uridium vermektedir? Bunun hakkında bilgisi olan yada istatistiğini çıkaran biri varmı acaba ben bi türlü hesaplayamadım :)

Bu bilgi benim için önemli şimdiden teşekkürler

not:Genellikle insanlar etenali hep 0-102 dalga der her yerde (uridium veren kısmı) ama aslında öyle değildir yanlış bilmiyorsam ya 99 yada 100.Dalga da birakiyor uriidum vermeyi 2 tane uber kristalondan hemen sonra.102.Dalga da stroker geliyor ve o gelene kadar da uridium vermeyi bırakmış oluyor zaten

2. en son 2. tur uber talon uri veriyor ortalama 80k civarı totalde uri bırakıyor kapı -+ 5k olabilir

3. Yani 2 tur eternal 0-dan 2.tub uber talona kadar olan kısım toplamda 85k uri veriyor doğrumudur?

4. evet yaklaşık o kadar uri veriyor

Dontforgetme bunu beğendi.
  5. TanrıEru

TanrıEru User

kapı 98. dalgada gelen uberlerden sonra uridium vermiyor oraya kadar normal şartlarda 80k uri alıyorsun fakat çok uzun zaman devam edip kapıyı kısa sürede bitirirsen bu 80k ödül 5-10k aşşa 5-10k yukarı olan düzeyde daha ileri dalgalara yayılıyor kaça kadar yapmak mantıklı diye sorarsan bana göre 106 strokeyi kestikten sonraki dalga başında hemen saimon ve mordonlar geliyor bu gemilerde açıkcası güzel scrap kaynağı değerlendirmek gerek :p