Eternal Ödül Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve hkmdr tarafından 22 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hkmdr

hkmdr User

Eternal sıralaması forumda 22 haziran son diyor yani 40 dk önce ödülleri vermesi lazım bunun için kapıda kendimi patlattım ama ödüller gelmedi ve anasayfada 23 saat var diyor bu nasıl iş 22 haziran yazıp 23 ünde bitirmek ne demek bu yüzden sıralamadan düşeceğiz yazık gerçekten

2. Mineral

Mineral User

Sağ gösterip sol vurmak bu olsa gerek.

hkmdr bunu beğendi.
  3. ana sayfada sıralama bitiş saati gözüküyor bu gece 12de bitecek

4. hkmdr

hkmdr User

güzel kardeşim haklısın ama konumuz bu mu sence forumda yazana güvenip patlattık kendimizi 1 gün daha var

5. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Öncelikle:
    Etkinlik planlamasında yapılan duyuruda 22 Haziran olarak belirtilmiştir. Yaşadığınız sorun için üzgünüm. Ancak değişiklik yapılması durumunda yaşadığınız kayıplardan yukarıda belirttiğim üzerine; değişiklik hakkı iddia edemezsiniz.

İyi Forumlar Dilerim.

.Mephistos. bunu beğendi.
  6. leylü

leylü User

Acaba değişiklik hakkı mı yada siz mi yanlış bilgi yazıyorsunuz.

Bence en yüksek olasılık bigpoint size yanlış bilgi veriyor sizde onu yazıyorsunuz.

Sözde savaş biletine orcus tasarımları gelicekti cyborg tasarımları geldi ondan önce ki etkinlik sentinel tasarımı savaş biletine yazılmıştı forumda boy BOY oda gelmedi merkez ekibin size paylaşılsın diye verdiği duyuru mu yanlış yoksa yanlış mı çeviriyonuz (bu gerçekten komik olurdu) bilemiyorum.

Ama sürekli oyuncusunu memnun edemeyen bigpoint bir gün akıllanır mı (sanmam) inşallah akıllanır ne diyelim

Ek olarak bu insanların emek verip 400 dalgara kadar kastığı bir etkinlikte böyle bir rezillik savunması yok değişiklik hakkı falan komik bunlar
    güldürücü aslında rezalet ama artık topluluk olarak sadece gülüyoruz

Not: Ben ebg sıralama tarih hatası ile ilgili bir sorun yaşamadan bunları dile getiriyorum (değişiklik değil bu bir hatadır)

hkmdr bunu beğendi.
  7. kaptan34

Merhaba,

Verilen bilgi doğrultusunda paylaşım yapıyoruz.
    Etkinlik gelmediği sürece paylaşım yapmıyoruz. Karıştırıyor olmayasınız? Forumda boy boy dediğiniz konuları paylaşırsanız bakabiliri. Onun dışında etkinlik gelmediği sürece spoiler vermeyiz; açıklama yapmayız.
    İletiler Türkçe yayınlanıyor. Tarih içeriğinde de sayılarda hata olmaz sanki. :)

Bu bir savunma değil. Açıklama özetidir.
    Bu da olabilir.

İyi Forumlar.

.Mephistos. bunu beğendi.
  8. hkmdr

hkmdr User

iş işten geçti 2. likten 5. liğe düştük konu kilit

9. kaptan34

Merhaba,

Adınıza üzüldüm :(

Konu talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.