Destek Etik oyun tarzı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Ambitionz_Az_A_Ridah tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

olsun mu olmasın mı?

1. olmalı +geliştirilmeli

86,2%
  2. olmasın böyle iyi

13,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Biri sana bunu yapıyorsa sen bir şey yapamıyorsun neden mi ?

Yaratığını çalan aslında tam bir korkaktır sen onu kesmeye kalkışınca arkasını çağırır.

2. aynen bide güçsüzün yaratığını almakla kalmayıp patlatana kadar sıkanlar var.karşılık alıncada klanca gelenler arkadaşlarını çağırıp doğru bişey yapıyomuş gibi kasılan oyuncuyu tehdit etme portaldan cıkarmama durumuda mevcut böyle şeyleri yaşanması gerekli.

oyunu eğlenmek güzel vakit geçirmek için oynıyosak oyuncuların arasında birbirlerine karşı saygı olmalıdır.ama bazı insanlar etik biçimde oynamadığı için bu konuyu açmak istedim.

3. Olmasın kim dedi ? :D

Ambitionz_Az_A_Ridah bunu beğendi.
  4. bilmem demekki olumsuz düşünende var. :) sonuçta oda onun fikri karışamayız.:eek:

SnowLeopard bunu beğendi.
  5. destek için teşekkürler .:)
    olmasın diye oy veren arkadaşların da yorum yazarak neden olmasını istemediklerini belirtirse fikrin gelişmesine yardımcı olabilirler.

6. rGn

rGn User

güzel düşünmüşsün ben tr1 de oyunuyorum ve millet artık şirket savaşı yapmıyor sürekli klan savaşı bu rahatlık olmamalı. hakikaten ittifak ve nap için iki tarafta kabul etmeden diplomasi olmazken güçlü klan istediğ klana pat diye kırmızı yakması çok saçma bence oyun savaşı dahi olsa belli şartlar oluşmadan hiç bir klan kırmızı yani düşman ilan edilmemeli. oyunun savaş diplomasisi gözden geçirilmeli.
    ayrıca ilk önce kim sıkarsa ona yazar mantığının oyuncu gemilerinde geçerli olmamalı düşmana yardım etse dahi dost gemi kat kat eksi yemeli. kolay kolay toparlanamamalı.

7. destek için teşekkürler
    uygulamaya giderse böyle şeyler yaşanmıyacaktır.Bizde rahat bi oyun oynıyacaz

8. Burada tartışmaya açtığım konuya da göz atabilirsiniz. Oyun etiğine dahil edilebilecek bir konu.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Aralık 2014
  9. zaten sonuç olarak benim dediğime cıkıyo kendi şirketine sıkmada eksi şp kesilirse klandan cıksa bile sıkamaz.bu yüzden klandan cıkmasının bi anlamı olmaz.

10. ONURBEY

ONURBEY User

Bende senin konunu destekliyorum. Umarım oyun ETİK bir yönde iyi adımlar atılarak daha iyi noktalara gelir.
    Konum burada;
    burada

MRTBY bunu beğendi.
  11. destek için saol bu şekilde daha fazla oyuncuya ulaşırsak yönetim oyuna bir düzenleme yapacaktır. :)

12. Merhaba ,

Forumda harici link paylaşımı yasaktır ve her ne kadar forum içi link olsa da mümkünse bölüm adı > konu adı şeklinde yazmaya dikkat edelim.

İyi forumlar.

13. Kıyamet S-mod'um bu yasağın dayandığı nokta nedir ?
    Sizin imzanızda dahi forum içi link mevcut.

14. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Forumda görevli kişilerin paylaşmasında sakınca yoktur. Forum kuralları gereğince üyelerin link paylaşmaları yasaktır. Forum kurallarına buradan ulaşabilirsiniz.

Keyifli Forumlar

15. CİLΛ

CİLΛ User

aynı klandalar diye dost ve düşman aynı anda bana dalıyo bence olmalı

16. destek için saol :)
    ama daha fazla oyuncuya ihtiyac var olması için
    şu oyun düzelmeli artık

17. CİLΛ

CİLΛ User

aynen düzeltilmeli hiç olmassa sana buşaşmayan birine sıkarsan her 10k verdiğin hasarda 1 şeref gitse mesela 250k can 100k kalkanlı birini kesti 250 + 100 : 350 şeref gitmeli

18. 350 ne şp si ya Allah aşkına 350 şp nedir bence her 10.000 vuruşta 100 şp eksilsin...

Dost gemiye sıkmanın cezası ağır olursa kimse sıkmaya yeltenmez...

19. CİLΛ

CİLΛ User

350 derken her seferinde artıyo şuan olan gibi mesela 200 300 400 gibi ya buda 350 500 650 800 gibi artar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.