Destek Etik oyun tarzı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Ambitionz_Az_A_Ridah tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

olsun mu olmasın mı?

1. olmalı +geliştirilmeli

86,2%
  2. olmasın böyle iyi

13,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ben rakamı 2 yazdım oda temsili rakam zaten yapılırsa gidecek şeref puanını oyun yönetimi belirleyecek. olsunda kaç şp giderse gitsin zaten zamanla şpsi düşen oyuncu kendi şirketine sıkmaktan vazgeçecektir.

BlackGhost™ bunu beğendi.
  2. Şu etik olmayan oyun düzeni kalkarsa iyi olacak.

Etik olmayan davranan oyuncular karşısındakinin insan olduğunu unutuyor maalesef.

DO sayıyı düzenler diye bekliyorum bende ama ilk önce konunun hayata geçmesi gerekiyor ama bu da çok zor.

Ambitionz_Az_A_Ridah bunu beğendi.
  3. güncel

BlackGhost™ bunu beğendi.
  4. DeadMauz

DeadMauz User

20 lf3 4 iris gemiyim sırf 1000 uri için boss tallon kesmeye çalışıyorum bir aegis bir venom gelip canı milimken çalıyor :) server tr3 bilen bilir klanı. konuya tam destek.

5. destek için teşekkürler.tabiki haklısın sonuçta bir emek var orda gelip alıyolar bunların engellenmesi gerekli.

6. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Kesinlikle katılıyorum. Ben de düşman şirketle dost şirkete saldırıyorum ama oyunda çoğu kişi farklı şirketlerle aynı klanda olduğu için veya müttefik olduğu için benim de ayak uydurmam lazım.

7. wrecker58

wrecker58 User

aynı durumdan bende muzdaripim tamamen katılıyorum bende bununla ilgili konu açmayı düşünüyordum konuyu açan ark. tşk.

8. iEmre

iEmre User

Çok güzel bir düşünce olması artık zorunlu olan bir olay ben tr6 oyuncusuyum ve gördüklerim traji komik olaylar chat'inde 10 dakika durursanız x şirketine kesilen biri şunu yazıyor" illa başka sirketten gemimi getirelim ???" yahu bu kadar o şirketin sevdalısısın yada o kisiyi seviyorsun gidin aynı şirkete oyunun düzenini bozuyorlar sadece

9. destekleriniz için teşekkürler :)
    En kısa zamanda şirketlerin gerçek anlamında rolünün ortaya cıkması gerekiyor.

güncel...
    (konu altlarda kalıp görünmediği için güncelleme gereği duydum)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Ekim 2015
  10. Merhabalar,

Evet konu epey gerilerde kalmış,forumun faydası ve güzelliği belki burada ortaya çıkıyor,bir seneye yakın geçmişteki bir konuyu bile takip etme şansı buluyorsunuz.Bakalım güncel yorumlar nasıl gelecek.

Keyifli forumlar

11. aynı şirketteki oyuncuların düşmana karşı beraber savaşmasından yanayım bu yüzden bu konuyu açtım benim gibi düşünenlerin desteğine ihtiyaç var gerçekleşmesi için.

12. aries123

aries123 User

Ben olumsuz bakıyorum neden der iseniz; Her saldırıda eksi yemektense zaten eksi serefi yiyoruz. Bunun yerine -seref ceza puanı artması bir sure kendi sirketinden adam kesmeyince - seref puan cezası sıfırlanıyo bunu yerine o sıfırlanma islemi gerceklesmesin. Ben razıyım gerekirse bi gemi icin -100 milyon seref yiyim benim umrumda olmaz ben yine keserim cunku kafamı bozan bir durum olmustur. Bunun yerine - seref sıfırlanması kalkmalı bu durumda hic kimse demiyelimde cogunluk kendi sirketinden oyuncu kesmez ama ben yinede keserim :)

13. şuanki ceza sistemiyle engellenmiyor bu yüzden bunu düşündüm
    farklı şirketten ama aynı klandan olan 2 gemiden önce düşman şirketteki sonra dost şirketteki sıkınca kendi şirketine sıkan kişi -şp yemiyor
    örneğin ; A gemisi eıc olsun
    B gemisinde mmo bunlar aynı klandalar
    C gemisi ise mmolu ,kasılırken önce A sonra B gemisi sıkınca kendi şirketine sıkması ceza aldırmıyor çünkü ilk önce düşman sıktı arkadaş veya klan üyesi olanlar bu açıktan faydalanıyor

14. aries123

aries123 User

Simdi biraz daha detaylı dusununce keske oyumu cevirebilseydim diyorum :/
    En son yazdıgında gayet manıklıymıs.
    Suan isteyim isten cıkınca bir oneride bulunacagım
    Edit: ilk olarak belli bir sure eksi seref cezası almayınca eksi seref ceza puanı sıfırlanıyor bunun sıfırlanmaması .
    İkinci onerim ilk once ornek uzerinden yazacagım yanlıs anlasılmamak icin Örneğin; pwpde battlelayer keserken kendi sirketimden biri geldi daldı sonrada kactı ben battellayer ı kesmeye devam ettim diyelim aradanda biraz vakit gecti tabikide sonra adamı bulup sıkmaya basladım kesersem eksiyi ben yiyeceğim o keserse yemiyecek eksi seref filan cunku aradan zaman gectigi icin sanki ilk ben saldırmıs gibi gorunecegim ve eksiyi yiyecegim. Bu DO'un yapabilecegi ufacık bir sey bir durum daha iyi takip ve kayıt islemmi olur ise super olur; mesela birisi sana sıktı yarım saat icinde onu kesene kadar ve kestikten sonra eksi yememek. Gibi bir fikrim var

Son düzenlenen: 20 Ekim 2015
  15. :) bişey olmaz artık oy çevrilmez ama sonuçta destekliyosun o yeter bana :)
    eksi şeref ceza puanını üzerinden zaman geçince sıfırlanmaması güzel fikir aslında silinmemesi daha iyi konuyu düzenliyecem
    örneklediğini de açıklıyım şimdi biri sen kasılırken sıkarsa zaten sıktığı için eksi yiyecektir bu durumda sana gelipte sıkabileceğini sanmıyorum.

aries123 bunu beğendi.
  16. WolfWar

WolfWar User

Kesinlikle gelmesi gereken bir fikir +1

Ambitionz_Az_A_Ridah bunu beğendi.
  17. destek için teşşekkürler :)

18. Tatata öldün çık mantığı bencede çok saçma.

Yani birde habire bunun üstüne adminlerin taraf tutması birde BOT bannlamaları olmaması ayrıca ve ayrıca oyunda karakteri iyi olmayan yani karaktersiz , yalancı , düzenbaz , sahtekâr ve küfürbaz oyuncuların çok olması bu oyunu kalitesiz hale getirir.

Server chatlerine bakıyorum: admin cm taraf tutuyor küfürler yağmakta , hileler son gaz devam etmekte vs...

Bunların düzeltilmesi gerekir.

Desteğimi her zaman olduğu gibi yineliyorum.

İyi günler başarılar dilerim.

19. yazdıklarına aynen katılıyorum bunun böyle sürmeyeceğini de düşünüyorum.düzelir mi bilinmez ama düzelmezse bizim gibi oyuncuları kaybederler kendi başlarına kalırlar yesinler sonra birbirlerini...

destek için teşekkür ederim :)

20. aries123

aries123 User

Guncel.
    Konuya ilk basta eksi vermistim ama daha sonra mantıklı gelmisti acaba oyumu geri cekebilirmi adminlerimiz veya modlarımız.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.