Destek Etik oyun tarzı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Ambitionz_Az_A_Ridah tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

olsun mu olmasın mı?

1. olmalı +geliştirilmeli

86,2%
  2. olmasın böyle iyi

13,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Aslında öyle olması daha iyi Gerçek hayat bile adil değil oyun savaş oyunu ve herşey mubah tır anlayışı hakim öylede olması lazım çünkü oyunun zevki orda bu haksızlığı savunduğum anlamına gelmesin sadece oyunda düşmanlar olmasa herşey güllük gülüstanlık olsa oyunun gerçekten zevki kalmaz dostunu düşmanını oyunda tanıyorsun bu sayede kendi tedbirlerini alarak dahada güçleniyorsun yani oyuda taktik geliştiriyorsun bana ittifak olduğum klan saldırdı şirket saldırılarını saymıyorum bile ama şu an kimse yanıma bile yaklaşamıyor Acaba neden_??:))2-3 kere yaratık keserken öldüğünüz için hemen kızıp pes etmeyin kendinize saygınız olsun özgüveniniz olsun aynısı ile kaarşılık vermeyi öğrenin 1 tokata 1 tokat kısas yani oyunun formatına ellemeyin böyle iyi Oyum olumsuz yaratığımı çalanın yaratığını çalarım kendi şirketim bana sıkıyorsa bende ona sıkarım elim armut toplamıyor o da Olmadı kendi şirketimin bütün klanarına savaş açarım yapmadığım birşey değil oyuna ponex ile başlayıp 250 kişilik 5 tane klan kurmuştum ve ts de idik savaşmak mücadele etmek için illa full gemi olmak şart değil en güçsüz gemi ile 250 kişiyi bir araya getirip aynı klanda toplayıp bir arada tutabilirsiniz ben denedim oldu CESARETLİ olun....

2. Aliens

Aliens User

Sonuna KADAR destekliyorum! Oyum olumlu.

3. Yaratık çalma olayına eyvallah ama yanında başka şirketten arkadaşla takılmak ayrı bir zevk bence :). bi onun şirketine gidersin bi senin şirketine, ikiniz de görevleri falan yaparsınız :). Bana da hiç olmadı değil, adam beniö şirketten diye güvendim arkadaşlarıyla kestiler beni :D :D ama bence bunun kalkması gereksiz.

4. -güçsüzlerden yaratıklarını çalan kalitesiz oyuncular
    -diğer şirketten arkadaş edinip dost gemisine sıkan oyuncular Diyelim ki bu olanlar düzeltildi Her taraf cennetlik insanlarla dolar oyun monotonlaşır zevki gerçekten kalmaz..yoksa kime klan savaşı açacağız ve ne bahane bulacağız
    Ne demişler dünyada babana bile güvenme :))oyunun tam olarak zevki orda zaten demekki neymiş kırmızı başlıklı kız gibi ormanda aval aval dolaşmamak lazımmış:))

Son düzenlenen: 31 Ekim 2015
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.