etkinlik görevleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Lapseki tarafından 17 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Lapseki

Lapseki User

20 levelim ve etkinlik görevleri gelmedi herkeste mi böyle

2. Merhaba ,

Resimdeki gibi Etkinlik görevleri kısmından bakabilirsiniz. Kilit resmine basıp bakabilirsiniz.

İyi forumlar.

3. Lapseki

Lapseki User

tmm bende oraya bakıyorum ama yok, etkinlik görevleri yok

4. ~~PARDUS~~

~~PARDUS~~ User

Modum konu açmıyorum açılan konulardan devam ediyorum ama 20 seviyeyim ve bendede yok görevler artık almanya ilgilenecekse ilgilensin şu olayla...

5. ~~PARDUS~~

~~PARDUS~~ User

Ana harita x-1 deki görev istasyonunda bakayım dedim belki sıkıntı çıkıyordur diye...Neyse normal görevlerin içinde kilitli olanlara bastığımızda bir sürü yeni görev vardı 2 gün şu saatte aktif olacak ve 1175536 gün sürecek diyor :) 20 seviye ve üstü seviyelerin görevleri kalıcı olacak dedikleri bu olmalı...

Modum sizde inceleyin bu bahar etkinliği ile bağlantısı var mı bilemiyorum onuda bir zahmet siz teyit edin lütfen...

6. cücücüm

cücücüm User

Etkinlik görevleri bende de gözükmüyor 21lvl'im

7. KARANLIK

KARANLIK User

Biz sorunu gerekli yerlere ilettik sizde id numaranızla supporta başvurabilirsiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.